Şişli Meme Estetiği Nasıl Yapılır?

Şişli Meme Estetiği Hakkında
Mart 15, 2017
Nişantaşı Göğüs Estetiği Yöntemleri
Mart 20, 2017

Şişli meme estetiği için başvuran kişiler farklı amaçlarla başvurmaktadır. Bu amaçlardan en çok başvurulanı meme büyültme, meme küçültme, iki meme arasında ki mesafenin azaltılması ve meme dikleştirme yöntemleridir. Bu yöntemlerden herhangi birini yaptırmak için bu estetik merkezlerine başvurarak rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Öncelikli olarak değişiklik istediğiniz işlemi belirlemek gerekmektedir. Gelişim döneminde gelişim gösteremeyen memeler, bebek emzirme ve hamilelik durumunda küçülen memeler estetik operasyonları ile birlikte büyütülmektedir. Bu operasyon için öncelikli olarak kişi genel bir muayene altına alınmaktadır. Muayene amacı, kişinin bu tür estetik operasyonlarına karşı herhangi bir rahatsızlığının olup olmadığının kontrol edilmesidir. Herhangi bir rahatsızlık bulunmuyor ise, rahatlıkla estetik operasyonu yaptırabilirsiniz.

Şişli Meme Estetiği

Şişli Meme Estetiği

Bunun yanı sıra yapılacak operasyonun detayı hakkında da gerekli kontroller yapılmaktadır. Sonrasında vücut ölçüleri ve istenilen meme büyüklüğü belirlenerek ona uygun silikon seçilmektedir. Seçilen silikon meme altından açılan kesik sayesinde meme içerisine yerleştirilmektedir. Sonrasında ise gizli dikim işlemi yapılarak operasyon sona erdirilir. Bu operasyon sonrası o bölgenin dış etkenlere karşı korunması için kişilere korse önerilir.  Korse yaklaşık 2 hafta o bölgede kalmaktadır. Ayrıca operasyon bölgesine yapılan sargılar 1 hafta sonra alınmaktadır. Memelerin tam olarak normal görünümünü kazanması 1 ayı bulmaktadır.

Şişli meme estetiği operasyonları arasında meme küçültme işlemi de yapılabilmektedir. Vücuda oranla oldukça büyük olan memeler hem sağlık olarak vücuda olumsuz etki eder hem de kişi de hoş olmayan görüntülere yol açar. Sizlerde de böyle bir sorun var ise estetik yaptırarak rahatlıkla bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Ayrıca iki meme arasında ki mesafenin fazla olması durumunda da estetik yaptırabilirsiniz. Gelişen teknoloji sayesinde bu tür operasyonlar daha kolay ve daha kısa süre içerisinde yapılabilmektedir. Sizler de bu mesafenin fazla olduğunu düşünüyorsanız Şişli meme estetiği merkezinden yardım alabilirsiniz. Böylelikle başarılı bir operasyon sonrasında kusursuz memelere sahip olabilirsiniz ve dilediğiniz kıyafeti rahatlıkla giyebilirsiniz. Mükemmel görünüm sizlerin de hakkıdır. Siz de güzel memeler için estetik merkezine başvurarak kendinize kat ve kat mutluluk katabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu