Şişli Liposuction Merkezleri Hangi Hizmetleri Sunar?

Liposuction Yaptırması Gereken Kişiler Kimler Olmalıdır?
Şubat 14, 2017
Ameliyatsız Meme Büyütme ve Şekillendirme
Şubat 16, 2017

Vücudunun bir takım özelliklerinden memnun olmayan insanların sıkça başvurdukları estetik operasyonlar artık hayatımıza iyiden iyiye yerleşmiş olan olumlu sonuçlar ve sağlıklı geri dönüşler alınabilecek ve uzmanlık gerektiren gelişmiş operasyon teknikleridir. Bu operasyonlar sizleri kendi vücutlarınızda haz etmediğiniz noktaları değiştirebilme şansına kavuştururken daha sağlıklı ve daha estetik bir çerçeveye de sahip olma imkanına sahip kılar. Eğer sizinde kendi vücudunuzda değiştermek ya da orantılamak istediğiniz anomalik sayılabilecek durumlar var ise İstanbul Şişli liposuction merkezleri aracılığı ile bu problemlerinizden kurtulabilirsiniz.

Şişli Liposuction Merkezleri İşlemleri Nasıl Yapar?

Şişli liposuctıon merkezleri

Liposuctıon yani bölgesel yağ aldırma opersayonları estetik cerrahi operasyonlar arasında en çok tercih edilen ve en çok merak edilen yöntemler arasındadır. Şişli liposuction merkezleri sizlere kapılarını sonuna kadar açarak fazla yağlarınızdan kurtulma ve estetik bir çerçeveye sahip olma imkanını kaliteden ve güvenden ödün vermeden sunar. Liposuctıon operasyonu hastanın gerçekçi hedefleri doğrultusunda hareket eden bir operasyon sistemidir. Hedefler belirlenirken hastanın gerçekçi olması gayet önemli bir husustur zira liposuctıon operasyonları bir zayıflama yöntemi değildir. Bu operasyon bölgesel zayıflamayı ve incelmeyi hedefleyen gayet gelişmiş bir operasyondur.

Klinik yöntemler ile inceltilmesi hedeflenen bölgelere küçük kesikler atılarak dirençli olan yağlar eritilir. Bu kesikler bir ya da iki milimetrelik gayet küçük çaplı kesiklerdir. Ameliyat bölgesi daha iyileşme sürecinde dikkat çekmemesi için iç çamaşırının altında kalan bölgelerde ya da vücut kıvrımlarının yoğunlukta olduğu kısımlara uygulanır. Eritilen yağlar vücutta enjeksyon yolu ile alınabildiği gibi kanüllörler yardımı ile de alınabilir. Lazer destekli olan liposuctıon yöntemleri ise dirençli yağların lazer sistemi ile eritilmesi suretiyle uygulanır. Eriyik haldeki yağlar tekrar açılan küçük kesiklerden vakum yöntemi ile çekilerek çıkartılır. Lazerlipo tekniğinde ise yağların böbrek ve karaciğerler aracılığıyla doğal yollar ile eritilmesi sağlanmaktadır. Bu yöntem herhangi bir kesik ya da vakumlama sistemi içermez. Şişli liposuctıon merkezleri sizlere bu hususta yardım ederek bu tür sorunlarınızı çözümenizde kalıcı koşullar sunmaktadır. Sizde bu tür sorunlarınızı çözmek için Şişli liposuctıon merkezlerine başvurarak kendinizi hayalinizdeki ince görüntüye kavuşturabilir ve kıyafetlerinizi yenileme zorunluluğundan rahatça kurtarabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu