Şişli Karın Germe Estetiği Nasıl Yapılmaktadır?

Liposuction Operasyonu Nedir?
Mart 22, 2017
Şişli Göğüs Estetiği Modelleri
Mart 24, 2017

Şişli karın germe estetiği yaşı büyük olan kişiler veya hızlı bir şekilde kilo alıp veren kişiler tarafından tercih edilmektedir. Genellikle karın bölgesinde çatlaklar veya sarkıklar oluşabilmektedir. Bu tür olumsuz sonuçlar kişilerin karnında hoş olmayan görüntülere neden olmaktadır. Hoş olmayan görüntülerden kurtulmak isteyen erkek veya bayanlar estetik merkezlerine başvurarak gerdirme işlemi yapabilmektedirler. Böylece kişiler kendilerini daha mutlu hissetme ve fit bir görünüme sahip olmaktadırlar. Şişli karın germe estetiği için başvuru yapan kişilerin büyük çoğunluğu kilo verdikten sonra kalan yağlar için bu yöntemi tercih etmektedir. Germe işlemi sayesinde o yağlar yok olmakta ve karın bölgesine fit bir görünüm kazandırılmaktadır.

 Şişli Karın Germe Estetiği

Şişli Karın Germe Estetiği

Bu tür operasyonlar cerrahi ortamlarda yapılmakta ve farklı ortamlar da yapılması önerilmemektedir. Cerrahi ortamlarda kişilere anestezi uygulanmakta ve bu anestezi sayesinde kişilerin operasyon sırasında acı hissetmemesi sağlanmaktadır. Operasyon sırasında enjekte yöntemi ile fazlalık yağlar alınmaktadır. Sonrasında ise germe işlemi yapılarak operasyonun son kısmına geçilmektedir. Fazla derecede olan yağlar için karnın belirli bölgelerinde kesikler açılmaktadır. Açılan kesiklerden fazlalık yağlar alınarak son kontroller yapılmaktadır. O kontroller sonrasında hiçbir sorunun gözlemlenmemesi durumunda dikiş işlemine geçilmektedir. Dikiş işlemi sonrasında o bölge dış etkenlere karşı korunması için sarma işlemi gerçekleştirilmektedir. En önemlisi ise korse kullanımıdır. Korse kullanılarak operasyon bölgesi dış etkenlere karşı korunmuş olmaktadır.

Şişli karın germe estetiği için başvuranların büyük çoğunluğu bayanlardır. Çünkü bayanlar dış görünüme daha çok önem vermekte ve giydikleri kıyafetlerde karın bölgesi daha çok görünmektedir. Bu nedenden dolayı bu tür sarkıklık veya çatlak durumunda estetik işlemine başvurmaktadırlar. Böylece başarılı operasyonlar sonrasında mükemmel görünüme sahip olmaktadırlar. Gelişen teknoloji sayesinde bu tür operasyonların fiyatının uygun olması bayanlar tarafından daha ilgiyle bakılmaktadır. Ayrıca normal hayatı fazla etkilememesi ve iyileşme sürecinin oldukça kısa sürmesi cezbeden önemli özelliklerdendir. Sizler de böyle bir görünüme sahip olmak istiyorsanız eğer estetik merkezine başvurarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca fiyat konusunda da detaylı bilgilere erişebilmeniz mümkün olmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu