Şişli Göğüs Estetiği

Estetiğİn Adresi Bakırköy Burun Estetik Merkezi
Ocak 19, 2017
Bakırköy Liposuction Nedir?
Ocak 20, 2017

Göğüs Estetiği Nedir?

Kliniğimizde sıkça uygulanan göğüs estetiği işlemi, bireylerin göğüslerini küçültmek, büyütmek ya da daha dik hale getirmek amacıyla yaptırdığı estetik müdahaledir. Yine bireylerin isteğine göre, göğüsleri büyütmek adına içine silikon uygulanabildiği gibi göğüs estetiğinde birbirinden farklı yöntemler kullanılabilmektedir.

Göğüs Estetiği Ne İçin Yapılır?

Şişli Göğüs Estetiği

Göğüs estetiği yaptırmak isteyen bireylerin birbirinden farklı nedenleri bulunabilmektedir. Bazı kadınlar göğüslerinin küçüklüğünden şikâyet ettiği için, göğüslerini daha büyük göstermek adına içine silikon koydurarak memelerini büyültme işlemi yaptırmaktadırlar. Bazı bireyler ise zaman için yıpranan, yaştan ya da çocuk emzirmekten dolayı sarkan göğüslerini dikleştirme işlemi yaptırabilmektedirler. Bunların dışında ise bazı kadınların göğüsleri olduğundan büyüktür ve bu büyüklük zaman içerisinde kadınlarda boyun ve bel ağrılarına neden olabilmektedir. Bu tür bayanlar ise göğüslerini küçültme operasyonu yaptırmaktadırlar.

Gögüs Estetiği Operasyonunun Artı Ve Eksi Yönleri Nelerdir?

Şişli Göğüs Estetiği kliniğimizde gerçekleştirilen cerrahi meme operasyonu işlemlerinde, diğer tüm estetik işlemlerde olduğu gibi bazı artılar ve eksiler bulunmaktadır. Göğüs estetiğinin en büyük artısı bireylerin daha güzel ve çekici göğüslere sahip olmaları ve kendilerini daha iyi hissetmeleridir. Eksi yönleri arasında ise göğüs büyütme operasyonunda kullanılan silikonların bir süre sonra patlama riski ve dikleştirilen memelerin kısa süre sonra tekrar sarkmasıdır. Böyle problemlerle karşılaşmamak adına iyi bir klinikten yardım almakta fayda vardır.

Göğüs Estetiği Operasyonu Nasıl İşlemektedir?

Göğüs estetiği operasyonunda ilk işlem bireyin göğsüne hangi işlemi uygulamak istediğine karar vermesidir. Meme büyütme işlemi uygulanacaksa eğer, öncelikle uygun silikon belirlenmekte ve daha sonrasın meme ucundan açılarak içerisine silikon enjekte edilmektedir. Meme dikleştirme operasyonunda sarkık memeler cerrahi iplerle meme daha yukarıya çekilmekte ve fazlalıklar alınmaktadır. Meme küçültme operasyonunda ise meme içerisindeki bireyleri rahatsız eden fazla doku,yağ parçaları alınarak boyutları ideal seviyeye getirilmektedir. Şişli Göğüs Estetiği kliniğimiz, tüm göğüs işlemlerini en uzman doktorlarla yerine getirmekte ve bireylerin memnun ayrılmasına yardımcı olmaktadır. Kliniğimizdeki uzman hekimlerle kaliteli işlemler yaptırarak kendinizi daha iyi hissetmeniz mümkün.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu