Şişli Göğüs Estetiği Modelleri

 Şişli Karın Germe Estetiği Nasıl Yapılmaktadır?
Mart 23, 2017
Bakırköy Burun Estetiğinin Hizmetleri Nelerdir?
Mart 27, 2017

Göğüsler, bayanlar için önemli bir vücut unsurudur. Özellikle göğüsler kadınlığın simgesi olduğu için bayanlar tarafından büyük öneme sahiptir. Dış görünüşe önem veren kişiler göğüslerinin güzel olmasını ve şeklinin düzgün olmasını istemektedirler. Ancak çoğu bayan göğüslerinin düzgün şekle sahip olmadığından yakınmaktadır ve düzgün göğüslere sahip olmanın yollarını aramaktadırlar. Bu yollardan en çok tercih edileni Şişli göğüs estetiğidir. Özellikle bebek emziren ve hamilelik dönemi geçiren bayanların göğüslerinde şekil bozuklukları oluşabilmektedir.

Şişli Göğüs Estetiği

Şişli Göğüs Estetiği

Bu şekil bozuklukları göğüslerin küçülmesi veya göğüs sarkmasıdır. Bunun yanı sıra gelişim döneminde gelişme gösteremeyen veya değişiklik rahatsızlıklardan dolayı göğüslerini kaybeden bayanlar da bu tür sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Ayrıca iki göğüs arasında ki mesafenin fazla olması da bayanlar da sık rastlanan sorunlardan biridir. Bu tür önemli sorunlarla karşı karşıya kalan ve dış görünümüne önem veren bayanlar estetik yaptırarak bu sorunları çözüme kavuşturabilirler. Özellikle günümüz de teknolojinin gelişmesi bu tür operasyonların daha rahat yapılmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra operasyon süresi de gelişen teknoloji sayesinde oldukça kısalmaktadır. Operasyonun cinsine göre değişkenlik gösteren operasyonlar ortalama 2 saat kadar sürebilmektedir. Bu süre operasyonda ki işlemlerin fazlalığına göre artabilmektedir. Ancak ufak operasyonların yapılması bu süreyi aşağılara çekebilmektedir.

Şişli göğüs estetiği sayesinde hayalinizde ki göğüslere kavuşabilirsiniz. Ayrıca estetik operasyonlarının kısa sürmesi ve iyileşme süresinin bir o kadar kısa sürmesi bu tür operasyonu cazip yapan en önemli etkenler arasındadır. Estetik yaptırmaya karar veren kişilerin dikkat etmesi gereken durumlar mevcuttur. Bu durumlardan en önemlisi estetik yaptıracak kişinin estetik operasyonlarına engel bir rahatsızlığının olup olmamasıdır. Engel bir hastalığının bulunması estetik sırasında veya sonrasında kişiye olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için doktorlar tarafından estetik operasyonlarına izin verilmemektedir. Sizlere estetik yapılmadan önce geniş çaplı bir muayene yapılmaktadır. Muayene sonrasında bir sorun gözlemlenmez ise estetik yaptırabilmeniz mümkündür.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu