Şişli Burun Estetiği Yöntemleri

Nişantaşı Liposuction Merkezleri
Ocak 26, 2017
Bahçelievler Karın Germe Estetiği Yöntemleri
Ocak 27, 2017

Şişli Burun Estetiği Yöntemleri

Şişli burun estetiği yöntemleri sayesinde burnunuzu baştan aşağıya değiştirebilirsiniz. Özellikle burun şeklinden rahatsızlık duyan kişiler estetik işlemlerine başvurmaktadırlar. Bunun yanı sıra nefes almakta zorlanan kişiler de estetik operasyonuna başvurabilmektedirler. Günümüz de karşımıza çıkan en büyük sorun burun büyüklüğünün yüz hatlarına oranla daha büyük olmasıdır. Bu durumla karşı karşıya kalan kişiler estetik operasyonları sayesinde burunlarını küçültebilmektedirler. Bu operasyonlar ortalama 2 veya 3 saat sürebilmektedir. Bu süre burunda yapılacak işlemlerin fazlalığına göre değişebilmektedir. Burun küçültme, burun kemerinin alınması, burun içerisinde ki kemiğin alınması gibi işlemler aynı anda yapılabilmektedir.

 Şişli burun estetiği

Bu işlemleri uzman doktorlar cerrahi ortamda yapmaktadırlar. Ayrıca kişinin acı hissetmemesi için anestezi uygulanmaktadır. Anestezi sonrası operasyona geçilerek gerekli işlemler yapılmaktadır. Yapılan işlem sonrası buruna tampon oluşturulur sonrasında alçı ile dış etkenlere karşı korunur. Bu korumanın amacı buruna gelecek darbeleri önlemektir. Böylece operasyon izleri kısa sürede iyileşmekte ve burun normal güzel görünümünü kazanmaktadır. Estetik sonrasında bazı kişilerde göz çevresinde morartılar oluşabilmektedir. Bu morartılar yapılan operasyondan dolayı olmaktadır ve bir süre sonrası geçmektedir. Tamamen morartıların geçmesi 1 2 haftayı bulabilmektedir. Sonrasında ise, burun üzerinde ki alçı alınmakta ve pansuman yapılarak tampon ortadan kaldırılmaktadır. Böylece yenilenmiş burun ile güzel bir görünme sahip olabilirsiniz.

Şişli burun estetiği merkezlerinde gelişen teknoloji ile birlikte değişik yöntemler de kullanılabilmektedir. Özellikle burun etrafında toplanan yağ bezeleri lazer yöntemi ile yok edilebilir. Ayrıca farklı ufak müdahale gerektiren işlemler için herhangi bir kesik atılmadan müdahale edebilme şansı bulunmaktadır. Sizlerin burunla alakalı herhangi bir rahatsızlığınızın bulunması durumunda Şişli burun estetiği merkezine başvurabilirsiniz. Başvuru sonrasında orada bulunan doktorlar tarafından gerekli kontroller yapılmaktadır. Yapılan kontroller sonrasında herhangi bir rahatsızlığınızın bulunup bulunmadığına karar verilir ve sonrasında ne tür müdahalelerin yapılacağına karar verilmektedir. Verilen karar sonrası cerrahi ortamlarda yapılacak operasyon için belirli bir yol haritası çizilerek operasyona başlanır. Siz de bu ufak operasyonlar sayesinde kusursuz buruna sahip olabilir ve mükemmel görünüm ile kendinizi mutlu hissedebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu