Nişantaşı Meme Estetiği

Bakırköy Liposuction Merkezleri
Ocak 7, 2017
Burun Estetiği
Ocak 10, 2017

Nişantaşı Meme Estetiği

Nişantaşı meme estetiği, günümüz de en çok tercih edilen estetik çeşitlerinden biridir. Bayanlar genellikle küçük olan göğüslerini büyütmek istediğinde bu yönteme başvurmaktadır. Bunun yanı sıra iki meme arasında ki mesafeyi istediği şekilde yapmak isteyen bayanlar da bu yönteme başvurabilmektedir. Ayrıca vücut estetiğine uyumsuz olan memeleri uyumlu hale getirmek isteyen bayanlar da meme estetiği yaptırabilmektedirler. Bu işlemler cerrahi operasyonlar ile uygun ortamalar da yapılmaktadır. Meme büyültmek için farklı yöntemler kullanılabilmektedir. Ancak günümüz de en çok tercih edilenleri protez ve silikondur. Bu süreçler belirli adımlarla yapılmaktadır. Öncelikle istenilen estetik çeşidine göre belirli bir plan yapılır ve profesyonel ekiplerce bu adımlar izlenerek başarılı bir operasyon gerçekleştirilir. Öncelikli olarak estetik yaptıracak hasta genel anestezi altına alınmaktadır. Anestezi etkisini gösterdikten sonra, hastanın uygun yerlerinden kesiler atılmaktadır. Bu yerler genellikle kol altları ve meme altları olabilmektedir. Açılan yerlerden silikon yerleştirilir ve içeride bulunan yağ dokuları ile memeye uygun şekiller verilerek dikilmektedir. Böylece ameliyat başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır. Görüldüğü üzere Nişantaşı meme estetiğikolay ve kısa süre içerisinde yapılmaktadır. Ancak bu operasyonların yapılacağı kişinin anestezi almasına engel bir durumunun ve önemli bir sağlık probleminin olmaması gerekmektedir. Operasyona engel herhangi bir durum söz konusu ise, hastanın sağlığı için operasyon yapılmamaktadır. Bunun bilincinde olarak hareket etmeniz sizler için faydalı olacaktır.

meme-buyutme

Estetik yapılacak memelerin boyutları ince hesaplamalar neticesinde ayarlanmaktadır. Bu hesaplamalar da estetik yaptıracak hastanın kilosu, bel ve basen ölçüsü baz alınmaktadır. Bu ölçülere orantılı bir şekilde yapılan operasyonlar vücut fitliğini uygun hale getirmektedir. Böylece vücut hatları doğal olacaktır ve sizlerin güzel bir vücuda sahip olmanızı sağlayacaktır. Ölçütler belirlenerek ona uygun silikon boyutu seçilir ve operasyonda kullanılmak üzere hazır hale getirilir. Silikonlar küçük, orta ve büyük boylarda üretilmekte ve bu şekilde kullanılmaktadır.

Nişantaşı meme estetiğiile başarılı bir şekilde geçen operasyonlar sonrası kısa süre içerisinde tamamen sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Operasyon sonrası oluşacak ağrı ve acılar için bazı ilaçlar önerilmektedir. Bu önerileri profesyonel doktorlarınız yapmakta ve sizlere ne şekilde kullanacağınız bildirilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu