Nişantaşı Karın Germe Estetiği

Şişli Burun Estetiği
Ocak 29, 2017
Göğüs Büyütme
Göğüs Büyütme Yöntemleri
Şubat 2, 2017

Karın germe estetiği genellikle karın derisinin sarkması nedeniyle yapılmaktadır. Bunun yanı sıra hamilelik sonrası, kızlı kilo alıp verme, yaşlılık gibi olaylarda deri sarkması olabilmektedir. Bu durum genellikle bayanların başına gelmektedir ve ortaya hoş olmayan görüntüler çıkmaktadır. Ayrıca erkeklerde yaşlılık ve aşırı kilo alıp vermeye bağlı olarak da bu durum ortaya çıkabilmektedir. Nişantaşı karın germe estetiği merkezleri genetik sonuçların olup olmadığı için kişilerde milliyet sorgulaması da yapmaktadırlar. Karın derisinin sarkması olayı karın ön duvarını yapan ve iç organları içeride tutarak karnın düz bir görünümde olmasını sağlayan kaslar arasında yer alan dokular yırtılarak kasları birbirinden ayırmakta ve bu durum sonucunda iç organların dışarı doğru itilmesi ile karın derisinde sarkma olmaktadır.

karin-germe-estetiği

Kilolu kişilerin ciddi anlamda kilo vermesi durumu da karın derisinin sarkmasına neden olan bir numaralı etkendir. Kilo veren kişiler kalıcı olan yağları veremez ve bu yağlarda karın derisinin sarkmasına neden olmaktadır. Nişantaşı karın germe estetiği ile bu kalıcı olan yağlar vücuttan arındırılmaktadır. Bu arındırma işlemi farklı yöntemlerle yapılabilmektedir. Özellikle kullanılmakta olan yöntem karın derisinin alt kısımlarından kesin açılarak vakumlama yöntemi ile kalıcı yağlar vücuttan arındırılmaktadır. Bunun yanı sıra karın derisinde germe işlemi yapılarak karın bölgesine mükemmel bir görünüm kazandırılmaktadır. Bir diğer yöntem ise, az kalıcı yağlara sahip kişiler için kesme işlemi yapılmamaktadır. Az yağların tam yeri belirlenerek oralara enjekte yöntemi uygulanır ve o bölgeden fazlalık yağlar çıkarılır. Böylece kalıcı yağlardan arındırılan vücut güzel bir görünüm kazanmaktadır.

Nişantaşı karın germe estetiği ile birlikte mutsuz olduğunuz sarkık karın derisinden kurtulabilmektesiniz. Bu işlemin kısa süre içerisinde gerçekleşmesi ve iyileşme süresinin kısa olması bu tür operasyonları cazip yapan en önemli etkendir. Bunun yanı sıra operasyonun ortalama 2 saat kadar az bir süre sürmesi operasyonu yaptıran kişiler için sevindirici bir durumdur. Sizde böyle bir operasyon ile hem kalıcı yağlarınızdan kurtulabilirsiniz, hem de sarkık karın derinize gerdirme işlemi yaptırarak mükemmel bir görünüm kazanmasını sağlayabilmeniz mümkündür.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu