Nişantaşı Göğüs Estetiği

Bakırköy Meme Büyütme Estetiği
Ocak 24, 2017
Nişantaşı Liposuction Merkezleri
Ocak 26, 2017

Göğüs estetiği, orantısız ve beğenilmeyen göğüslere bayanların yaptırmış olduğu operasyondur. Bu operasyon ile göğüsler de düzeltmeler yapılabilmektedir. Genellikle çoğu bayan küçük göğüslerden yakınmakta ve büyük göğüslerin daha çok yakıştığını düşünmektedir. Bu düşüncede olan bayanlar Nişantaşı göğüs estetiği ile göğüslerini büyültebilmektedirler. Bunun için silikonlar kullanılmaktadır. Silikonlardan farklı yöntemler de kullanılabilmektedir. Buna hasta ve cerrahi işlemi yapacak doktor karar vermektedir. Ancak çoğu bayanın tercih ettiği yöntem silikon yöntemidir. Çünkü yapılışı kolay ve kısa sürmektedir. Bunun yanı sıra, iki göğüs arasında ki mesafeden yakınan bayanlar estetik operasyonu ile bu mesafeyi kısaltabilmektedir.

göğüs estetiği

Bunun için bazı muayenelerin yapılması gerekmektedir. Bu muayeneler sonucunda uygun görülmesi ile birlikte operasyona başlanabilmektedir. Bir diğer estetik operasyonu ise, göğüslerin dikleştirilmesidir. Sarkık göğüslerden yakınan bayanların çoğu dik göğüslere sahip olmak istemekte ve bunun için Nişantaşı göğüs estetiği merkezine başvurmaktadır. Gerekli operasyonlar yapıldıktan sonra hayallerinizde ki göğüslere kavuşabilmektesiniz. Özellikle gelişen teknoloji ile birlikte kullanılan aletler sayesinde bu operasyonlar acı çektirmeden kısa sürede yapılabilmektedir. Böylece sizler güzel göğüslere sahip olarak kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Nişantaşı göğüs estetiği yaptırmaya şu durumlarda ihtiyacınız olabilir. Bunlar; göğüslerinin vücut hatları ile orantısız olduğunu düşündüğünüzde, gebelik sonrası göğüslerde oluşan hacim kaybı nedeniyle sarkmaların oluşması durumunda, göğüs simetriğinin sağlanmak istenmesi durumunda, kanser gibi olumsuz sonuçlar sonrası göğüslerin tekrar elde edilmesi durumunda ve önceki operasyonlarda yapılan işlemlerin tekrar istemesi durumlarında estetik operasyonu yapılması gerekmektedir. Sizler bu durumlardan herhangi birine sahip iseniz, estetik yaptırabilirsiniz. Ancak operasyonlar sırasında sizlere anestezi uygulanacağı için, buna engel herhangi bir rahatsızlığınızın olmaması gerekmektedir. Anesteziye engel herhangi bir rahatsızlığınız var ise, sağlığınız için bu operasyonların yapılması uygunsuzdur.

Göğüs estetiğinde genellikle göğüs büyültme operasyonu tercih edilmekte ve bu operasyonlarda silikonlar tercih edilmektedir. Ancak bazı kişilerin aklına silikonların sağlıklı olup olmadığı gelebilir. Profesyonel doktorların söylemleri doğrultusunda silikonların insan sağlığına herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Bu zamana kadar operasyon yapılan hiçbir hasta da silikondan kaynaklanan bir problem ortaya çıkmamıştır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu