Nişantaşı Göğüs Estetiği Yöntemleri

Şişli Meme Estetiği Nasıl Yapılır?
Mart 16, 2017
Liposuction Operasyonu Nedir?
Mart 22, 2017

Nişantaşı göğüs estetiği farklı amaçlarla yapılmaktadır. Bu amaçlardan ilk akla geleni göğüs büyütme işlemidir. Gelişim döneminde gelişme gösteremeyen veya emzirme, kilo verme gibi durumlarla büyümeyen göğüsler için göğüs büyütme estetiği yaptırmaktadırlar. Gelişen teknoloji ile birlikte bu operasyonlar kolaylıkla yapılmaktadır. Ayrıca bu tür operasyonlar ortalama 2 3 saat sürmektedir. Operasyon belirli bir program çerçevesinde gerçekleşmektedir. Öncelikle hastada gerekli kontroller yapılmakta ve sonrasında kişiyi anestezi uygulanmaktadır. Sonrasında belirlenen yerden kesik açılarak seçilen silikon göğüs içerisine yerleştirilmektedir. Sonra göğüs kısmına düzgün şekil verilerek dikim işlemine geçilmektedir. Dikim işleminin ardından o bölgenin dış etkenlere karşı korunması için korse kullanılmaktadır. Bu süreç ortalama 2 hafta sürmektedir. Sonrasında ise göğüs normla görünümünü kazanarak mükemmel bir görünüm kazanmaktadır.

Nişantaşı Göğüs Estetiği

Nişantaşı Göğüs Estetiği

Nişantaşı göğüs estetiği için başvuru yapanların şikayetlerinden biri de iki göğüs arasında ki mesafenin fazla olmasıdır. Bu mesafeden dolayı hoşnut olmayan bayanlar estetik için estetik merkezine başvurmaktadırlar. Başvuru sonrası kişinin vücudunda gerekli incelemeler yapılmaktadır. İncelemeler sonrasında belirli bir plan oluşturularak operasyona geçilmektedir. İki göğüs arasında ki mesafe göğüs dikleştirmesi ve yağ enjekte yöntemi ile azaltılmaktadır. Böylece istenilen göğüs şekline sahip olunur. Diğer göğüs şikayeti ise, göğüslerin sarkmasıdır. Bebek emziren, hamile olan, yaşlanan veya kilo veren bayanlarda bu olumsuz durum çok sık görünmektedir. Bu durum karşısında kendini mutsuz hisseden bayanlar estetik merkezlerine başvurarak göğüslerini dikleştirmek istemektedirler. Gelişen teknoloji sayesinde göğüs dikleştirme operasyonların kolay olması ve kısa sürmesi bayanlar tarafından çekici olmasını sağlamaktadır. Ayrıca operasyon sonrası o bölgenin kısa süre içerisinde iyileşmesi ve ağrısız bir süreç olması bayanlar tarafından sevindirici bir durum olarak gözlemlenmektedir.

Sizlerde mükemmel göğüslere sahip olmak isterseniz ve bu sürecin kısa sürmesini isterseniz eğer Nişantaşı göğüs estetiği merkezine başvurabilirsiniz. Bu başvuru sonrası gerekli kontroller yapılarak bir plan belirlenir ve bu plan çerçevesinde operasyon gerçekleştirilir. Operasyon öncesi önemli olduğu kadar operasyon sonrası da büyük öneme sahiptir. Bu nedenden dolayı her iki süreçte de sizlere büyük işler düşmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu