Nişantaşı Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Meme Estetiği ile Meme Büyütme ve Küçültme
Mart 9, 2017
Bakırköy Karın Germe Estetiği Hakkında
Mart 13, 2017

Burun estetiği, günümüz de çok sık yaptırılan estetik operasyonlarından biri olarak bilinmektedir. Yaptırılma amacı farklılık gösterebilmektedir. Genel anlamda yaptırılma amacı, burun şeklinin bozuk olmasıdır. Burun şeklinden memnun olmayan ve daha düzgün bir şekilde olmasını isteyen kişiler burun estetiği yaptırmaktadır. Bunun yanı sıra, burunda ki sorunlar nedeni ile nefes almada zorluk yaşayan kişiler de Nişantaşı burun estetiği merkezlerine başvuru yaparak estetik yaptırmaktadır. Bu estetik yönteminin nasıl yapıldığına bakacak olursak eğer, öncelikli olarak operasyonun ortalama 2 3 saat sürdüğünü söylememiz gerekmektedir. Ancak operasyon öncesi hastalar da gerekli kontroller yapılmaktadır. Kontrollerin amacı öncelikli olarak hastanın estetik operasyonuna karşı bir rahatsızlığının olup olmadığını öğrenmektir. Sonraki amaç ise, burunda ki sorun tam olarak tespit edilerek ona göre plan hazırlanmasıdır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra sorun görünmemesi halinde hastaya cerrahi ortamda anestezi uygulanarak operasyona başlanmaktadır.

Nişantaşı Burun Estetiği

Nişantaşı Burun Estetiği

Operasyon işleyişi burunda ki soruna göre değişkenlik göstermektedir. Eğer yapılacak operasyon sayısı fazla ise operasyon süresi uzayabilmektedir. Ancak ufak estetik operasyonları yapılacak ise bu süreç fazla sürmemektedir. Operasyon sırasında bir doktor ve 2 yardımcı bulunmaktadır. Bu sayılar operasyonun ciddiliğine ve büyüklüğüne göre değişebilmektedir. Nişantaşı burun estetiği gerçekleştirildikten sonra doktor tarafından o bölge korumalı olarak sarılmaktadır. Çünkü o bölgenin alacağı en ufak darbe olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için o bölgede koruma kalıbı kullanılmaktadır. Bu kalıp gayet serttir ve en ufak etkene karşı bile burnu korumaktadır. Bu koruma işlemi yaklaşık 1 ay sürmekte ve 1 ay sonrasında korumalıklar ve dikişler alınmaktadır. En geç 3 ay içerisinde ise herhangi bir iz kalmadan burun normal işlevine devam edebilmektedir.

Sizler de Nişantaşı burun estetiği merkezlerine başvuru yaparak hoşnutsuzluk yaşadığınız burunlara güzel görünümler kazandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu merkezler sayesinde fiyat bilgisi, operasyonun işleyişi ve daha birçok şey hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde estetik yaptırmayı düşünmeniz sizlerin kendinize yapmış olduğu en büyük iyiliklerin başında geleceğinden emin olabilirsiniz.

Nişantaşı Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Burun estetiği, günümüz de çok sık yaptırılan estetik operasyonlarından biri olarak bilinmektedir. Yaptırılma amacı farklılık gösterebilmektedir. Genel anlamda yaptırılma amacı, burun şeklinin bozuk olmasıdır. Burun şeklinden memnun olmayan ve daha düzgün bir şekilde olmasını isteyen kişiler burun estetiği yaptırmaktadır. Bunun yanı sıra, burunda ki sorunlar nedeni ile nefes almada zorluk yaşayan kişiler de Nişantaşı burun estetiği merkezlerine başvuru yaparak estetik yaptırmaktadır. Bu estetik yönteminin nasıl yapıldığına bakacak olursak eğer, öncelikli olarak operasyonun ortalama 2 3 saat sürdüğünü söylememiz gerekmektedir. Ancak operasyon öncesi hastalar da gerekli kontroller yapılmaktadır. Kontrollerin amacı öncelikli olarak hastanın estetik operasyonuna karşı bir rahatsızlığının olup olmadığını öğrenmektir. Sonraki amaç ise, burunda ki sorun tam olarak tespit edilerek ona göre plan hazırlanmasıdır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra sorun görünmemesi halinde hastaya cerrahi ortamda anestezi uygulanarak operasyona başlanmaktadır. Operasyon işleyişi burunda ki soruna göre değişkenlik göstermektedir. Eğer yapılacak operasyon sayısı fazla ise operasyon süresi uzayabilmektedir. Ancak ufak estetik operasyonları yapılacak ise bu süreç fazla sürmemektedir. Operasyon sırasında bir doktor ve 2 yardımcı bulunmaktadır. Bu sayılar operasyonun ciddiliğine ve büyüklüğüne göre değişebilmektedir. Nişantaşı burun estetiği gerçekleştirildikten sonra doktor tarafından o bölge korumalı olarak sarılmaktadır. Çünkü o bölgenin alacağı en ufak darbe olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için o bölgede koruma kalıbı kullanılmaktadır. Bu kalıp gayet serttir ve en ufak etkene karşı bile burnu korumaktadır. Bu koruma işlemi yaklaşık 1 ay sürmekte ve 1 ay sonrasında korumalıklar ve dikişler alınmaktadır. En geç 3 ay içerisinde ise herhangi bir iz kalmadan burun normal işlevine devam edebilmektedir.

Sizler de Nişantaşı burun estetiği merkezlerine başvuru yaparak hoşnutsuzluk yaşadığınız burunlara güzel görünümler kazandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu merkezler sayesinde fiyat bilgisi, operasyonun işleyişi ve daha birçok şey hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu bilgiler sayesinde estetik yaptırmayı düşünmeniz sizlerin kendinize yapmış olduğu en büyük iyiliklerin başında geleceğinden emin olabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu