Meme Estetiği ile Meme Büyütme ve Küçültme

Karın Germe Estetiği Nasıl Yapılır
Mart 8, 2017
Nişantaşı Burun Estetiği Nasıl Yapılır?
Mart 10, 2017

Meme estetiği, günümüz de birçok bayan tarafından tercih edilen bir cerrahi operasyon olarak bilinmektedir. Bu operasyon farklı amaçlarla yapılabilmekte ve bayanların farklı istekleri olabilmektedir. Bu isteklerden en çok tercih edilen meme büyütme olayıdır. Yani, küçük memelere sahip olan bayanlar bu durumdan pek hoşnut değildir ve Şişli meme estetiği ile memelerini büyültmek istemektedirler. Bu süreç günümüz de ufak operasyonlarla kısa sürede yapılabilmektedir. Meme büyütme de özellikle silikon kullanımı oldukça yaygındır. Operasyon yapılacak kişinin operasyon yapımına engel hiçbir sağlık sorunu olmaması gerekmektedir.

Şişli Meme Estetiği

Şişli Meme Estetiği

Ayrıca operasyonlar da anestezi kullanılacağı için kişilerin anesteziye karşı bir sorunu olmaması gerekmektedir. Böylece operasyonlar hiçbir sorun olmadan gerçekleştirilecektir. Operasyon süreci belirli muayeneler sonrasında başlamakta ve kişi anestezi ile bayıltılmaktadır. Sonra belirlenen yerden kesik açılarak silikonun başarılı bir şekilde yerleştirilme işlemi yapılmaktadır. Günümüz de 3 boyutta silikon bulunmaktadır. Bunlar; küçük, orta, büyük şeklindedir. Bunun seçimi hastaya bırakılmıştır. Ancak doktor tarafından da bu isteğin onaylanması gerekmektedir. Çünkü seçilen silikonun boyutu kişiye zarar verebilir ve doktor sayesinde doğru boyutun seçilmesi amaçlanmaktadır. Şişli meme estetiği için başvuran bayanların bir kısmı da iki meme arasında ki mesafenin kısaltmasını istemektedirler. Bu kısaltma operasyonu oldukça kısa sürmektedir. Bu işlem iki memeye uygulanan destek ve ekleme işlemi ile gerçekleşmektedir. Böylece bu estetik operasyonuna başvuran bayanlar göz alıcı memelere sahip olacaklardır.

Doğum yaptıktan sonra veya normal zamanda sarkık memelere sahip olan bayanlar Şişli meme estetiği merkezine başvurarak memelerini dikleştirmek istemektedirler. Bu işlem de oldukça kısa sürmektedir. Profesyonel ve cerrahi işlemler ile birlikte hastaya anestezi uygulanarak hastanın o bölgesinin uyuşması sağlanmaktadır. Sonrasında ise gerekli işlemler yapılarak başarılı bir operasyon gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte memelerinizin tamamen iyileşme süresi de sanıldığı kadar uzun değildir. Operasyon sonrası acı veya ağrı çekeceğinden korkacak hastalara ise doktorlar tarafından ilaç tedavisi uygulanacağını belirtmek isteriz. Ayrıca kanser dolayısıyla memesini kaybeden bayanlara da cerrahi işlemler aracılığı ile meme takma işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi mümkün kılınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu