Meme Estetiği Ameliyatı Nedir

Nişantaşı Karın Germe Estetiği
Ocak 30, 2017
Bahçelievler Meme Estetiği
Şubat 2, 2017

Günümüz dünyasında estetik operasyonların çeşitleri her geçen gün artmakta ve insanlar estetik operasyon yaptırmaya yönelmektedir. Pek çok insanın vücudunda ya da yüz bölgesinde mutlaka hoşuna gitmeyen bir bölgesi vardır ve o bölgeyi estetik bir operasyonla düzeltmek istemektedir. Özellikle küçük göğüslü kadınlar daha büyük ve diri göğüslere sahip olmak isterler ve bunu için estetik operasyon yaptırmayı düşünürler. İyileşme süresi ne kadar uzun ve güç olursa olsun estetik cerrahlar tarafından meme büyütme estetiği yıllardır yapılmakta ve başarılı sonuçlar elde edilmektedir. İstanbul’un önemli bir semti olan Bakırköy meme estetiği konusunda en çok tercih edilen yerlerden biri olmuştur.

Meme Estetiği Ameliyatı Nedir?

Meme-Estetiği

Göğüs büyütme operasyonu, çeşitli silikon implantlar olarak da isimlendirilmiş olan protezler yardımı ile ya da bir takım yağ enjeksiyonları ile küçük göğüslü kadınların göğüs büyüklüğünü istedikleri şekle getirme uygulamasına ve bunun için yapılan ameliyata denmektedir. Bazı durumlarda göğüslerin tek ya da çift taraflı gelişme kusuru olabilmektedir. Bu gibi durumların sonucunda hamilelik sonrasında kilo alıp vermeye bağlı olarak, göğüs dokusundaki hacim kaybolabilir. Böylece göğüsler normal bir göğüsten daha küçük bir hal alabilir. Bu gibi durumlar için daha büyük, daha dolgun, daha iri ve daha estetik açıdan daha güzel göğüslere sahip olabilmek için meme büyütme ameliyatları yapılabilmektedir. Elbette ki her kadın güzel bir çift memeye sahip olmayı ister. Meme estetiği ameliyatı ile güzel memelere kavuşabilmek artık çok mümkün. Özellilkle İstanbul’da Bakırköy meme estetiği konusunda uzman cerrahlar günümüzde oldukça tercih ediliyor.

Meme Estetiği Ameliyatı Ne Gibi Durumlarda Yapılır?

Göğüs yapılarının küçük olduğunu düşünen kadınlarda, kalça ve göğüs oranını bir nebze düzeltebilmek adına yapılabilir. Hamilelik sonrasında yaşanan göğüs büyüklüğünün bozulmasını düzeltebilmek için yapılabilir. Göğüs büyüklüğünde belli bir simetrinin sağlanabilmesi için yapılabilir. Bazı hastalık sebeplerinden dolayı memeyi en baştan oluşturabilmek için yapılır. Tıbbi ya da kozmetik ilaçlar sebebiyle göğüsteki oranların bozukluğunun düzeltilmesi için yapılabilir.Bakırköy meme estetiği merkezleri, İstanbul ve diğer büyük şehirlerde bulunan uzmanlar gibi iyi bir hizmet verdiklerini söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu