Meme Büyütme ve Küçültme Ameliyatı

Meme Büyütme ve Meme Küçültme İşlemleri
Şubat 20, 2017
Vaser Liposuction Yöntemi
Şubat 25, 2017

Meme estetiği işlemleri memesinin boyutu veya duruşu gibi estetik anlamda kişiyi rahatsız eden kısımlarının kişinin istediği forma getirildiği işlemlerdir. Genellik meme büyütme estetiği olarak düşünülüyor olsa da aslında meme küçültme, meme dikleştirme, çökük meme ucu operasyonu gibi birbirinden farklı pek çok işlem bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bu işlemler bazen ameliyat bazen de  ile başka yöntemlerle uygulanırlar. Bu yöntemler arasında sorununu çözecek olanı bulmak ve bir tercih yapmak sizlere kalıyor. Bu noktada ise Nişantaşı meme estetiği merkezimize uğrayarak işlemler ve fiyatlar hakkında bilgi edinebileceğinizi söylemek gerekiyor. Uzman hekimlerimiz, teknolojik ve hijyen klinik anlayışımızla hizmetinizdeyiz.

Meme Büyütme Ameliyatı

Meme Küçültme

Bu işlem en yaygın kullanılan yöntemdir. Bu yöntemde vücuda en az zarar veren maddeler arasında yer alan silikon bir protezin meme içine yerleştirilmesi ile gerçekleştirilmektedir. Memenin hastanın istediği boyuta gelmesini sağlayacak büyüklükte silikon bir protez memenin içine yerleştirilir. Bu işlemin sonrasında hasta kısa sürede günlük yaşantısına dönebilmektedir. Yanlış bilindiğinin aksine silikon protez dövüş sporları, dalış veya uçağa binmek gibi aktiviteler için sorun oluşturmamaktadır.

Ameliyatsız Meme Büyütme

Ameliyatsız meme büyütme işlemlerinde genellikle kişinin kendi yağ dokusu dolgu maddesi olarak kullanılır ki bu durum bir de liposuction işlemi anlamına gelebilir ve tek işlemde hem bel veya karın bölgenizdeki yağlanmalardan kurtulabilir hem de hayal ettiğiniz dolgun ve dik göğüslere kavuşabilirsiniz. Son olarak ise vücudunda yeteri kadar yağ dokusu olmayanlar için aquafililng adı verilen bir jel ile aynı işlem gerçekleştirilebiliyor. Bunun yanı sıra iki yöntemde kullanılan dolgu malzemesinin kaliteli ve doğal yapısı memenin doğal yapısını bozmamaktadır. Ameliyatsız meme büyütme ile ilgili her türlü sorunuz için telefonlarımızı arayabilir veya Nişantaşı meme estetiği kliniğimize gelebilirsiniz.

Meme Küçültme Operasyonları

Bu hem kadınlar hem de erkekler için uygulanan bir ameliyattır. Kadınlarda fazla büyümüş ve estetik bulunmayan memelerin küçültülmesi, kilo kaybından sonra memelerin vücutla uyumlu boyutlara getirilmesi gibi işlemler için kullanılıyor. Erkekler ise hormona bozulma veya bölgesel yağlanma, deri gevşemesi gibi sebeplerle ortaya çıkan meme anomalilerini düzeltmek için kullanılabiliyor. Nişantaşı meme estetiği merkezimizde uzman hekim kadromuz ile bu işlemi de yüksek başarı oranları ile gerçekleştirebilmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu