Meme Büyütme Operasyonları

Ameliyatsız Meme Büyütme ve Şekillendirme
Şubat 16, 2017
Meme Büyütme ve Meme Küçültme İşlemleri
Şubat 20, 2017

Öncelikle göğüs estetiğini basitçe açıklamak gerekirse kişinin memnun olmadığı her türde göğüs yapısının kişinin memnun olacağı forma sokulması işlemidir diyebiliriz. Bu durum genellikle meme büyütme operasyonu olarak düşünülüyor da olsa meme küçültme, şekillendirme veya meme ucu çöküklüğü gidermek gibi pek çok farklı ameliyat çeşidi bulunmaktadır. Bu işlemlerin tamamı Nişantaşı göğüs estetiği merkezimizde yapılmaktadır. Bu işlemler hakkında daha detaylı bilgi almak veya fiyatlandırmaları öğrenmek için kliniğimize gelebilir veya bizlere ulaşabilirsiniz.

Meme Küçültme Ameliyatı

meme-kucultme/

Meme büyüklüğünden memnun olmayan ve memelerini büyütmek isteyen kadınların seçebilecekleri birkaç yöntem bulunmaktadır. Bunları silikon protez, dolgu jel, yağ enjeksiyonu gibi yöntemlerle gerçekleştirebilmektedir. Silikon protez yöntemi oldukça meşhurdur. Memenin içine memenin istenen büyüklüğe gelmesini sağlayacak bir protez yerleştirilir. Dolgu jel ve yağ enjeksiyonunun mantığı aynıdır dolgu yapılan materyal değişiktir. Bu işlemlerde ise hastanın kendisinden alınan yağ dokusu veya dolgu jel bir kanül yardımı ile memenin içine enjekte edilmektedir.

Bu ameliyat memelerinin büyük olmasından şikayetçi olan veya aşırı kilo vermesi sonucu vücudunun yeni formuna uygun memeleri olmasını isteyen kadınlar yaptırmak istemektedirler. Bunun yanı sıra hormonal bozukluk ya da bölgesel yağlanma nedeniyle erkeklerin doğal yapısı bozulan memelerinin tedavisi için de kullanılmaktadır. Nişantaşı göğüs estetiği merkezimize gelerek ya da iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşarak işlemleriniz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Meme Biçimlendirme Ameliyatları

Meme biçimlendirme ameliyatları genellikle zamanla deforme olmuş, sarkmış memeler için tercih ediliyor. Sarkmalar, genellikle gevşemiş deri dokusu ve azalan yağ dokusu gibi sebeplerden gerçekleşir. Bu gibi şekil bozuklukları ise ameliyatlı veya ameliyatsız yöntemlerle sağlanabiliyor. Hastanın kendi yağ dokusu veya başka bir dolgu maddesi ile doldurularak veya silikon protez gibi seçeneklerle istenilen forma sokulabilir. Nişantaşı göğüs estetiği merkezimize gelerek göğüs estetiği ile ilgili bilmek istediğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Bunun dışında bizlere iletişim bölümündeki bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Profesyonel ve işinin uzmanı hekim kadrosu ile kliniğimizde tüm estetik işlemlerinizi güvenle ve başarılı sonuçlarla gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu