Meme Büyütme ve Meme Küçültme İşlemleri

Meme Büyütme Operasyonları
Şubat 17, 2017
Meme Büyütme ve Küçültme Ameliyatı
Şubat 21, 2017

Meme estetiği dünya üzerinde en çok uygulanan estetik operasyonlar arasında yer alıyor. Bu işlemler ile kişilerin memnun olmadıkları veya estetik açıdan hoş bulmadıkları memelerini hastanın isteği forma sokar. Bunun yanı sıra genellikle meme büyütme biliniyor olsa da meme küçültme ve göğüs germek gibi işlemler de bulunuyor. Şişli meme estetiği merkezimizde uzman kadromuz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sizleri de beklemekteyiz. Bu işlemlerin tamamı veya daha fazlası için kliniğimize gelerek işlem bilgisi ve fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

Şişli meme estetiği Şişli meme estetiği

Meme büyütme operasyonları kişinin kendi yağ dokusu ile dolgu jel ile veya silikon protezle memenin istenilen boyuta gelmesi amaçlanır. Bu yöntemler arasında kalıcı olması itibariyle ve aynı zamanda memeleri dolgunlaştıran ve biçimlendirme etkisinden dolayı en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. Bunun yanı sıra uzun süreli kalıcılığı olan ve ameliyat olmanıza gerek kalmadan yapabileceğiniz dolgu veya yağ dokusu nakli işlemlerinde ise memeler kazandığı hacmi bir süre sonra kaybeder. Yine de bu materyaller elle tutulduğunda daha doğal bir hissiyat vermektedir. Şişli meme estetiği kliniğimize uğrayarak sizler de detaylı bilgi alabilirsiniz.

Meme Küçültme işlemleri

Bu işlemler meme boyutlarını fazla büyük bulan kişilere uygulanmaktadır. Özellikle aşırı kilo verilen durumlardan uzaklaşacaksınız. Ayrıca bu işlemler meme ucunda bölgesel yağlanma olan erkekler tarafından da tercih edilebiliyor. Bu işlemler çalışılacak alanın büyüklüğüne göre değişmekle birlikte ortalama 1 saat ile 3 saat arasında sürebilmektedir. Meme küçültme işlemi sırasında açılacak kesinin küçük bir izi kalabilmektedir. İşlem çok büyük değil ise genellikle iz kalmamakla birlikte işlem büyüdükçe küçük izler normal karşılanmalıdır. Çok ağrılı bir iyileşme süreci yoktur hatta oldukça hızlı bir iyileşme süreci olduğu söylenebilir. Bu işlemler hakkında daha detaylı bir bilgi edinmek isterseniz sizlerin de kliniğimize gelebilirsiniz. Şişli meme estetiği klinikleri arasında uzman kadrosu ve başarılı geçmiş çalışmaları ile kliniğimiz hizmetinizdedir. Sizler de meme estetiği hakkında bilmek istediğiniz her şey için iletişim bilgilerinden ulaşarak bize ulaşabilir veya doğrudan kliniğimize gelebilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu