Liposuction Yaptırması Gereken Kişiler Kimler Olmalıdır?

Meme Küçültme işlemleri
Şubat 13, 2017
Şişli Liposuction Merkezleri Hangi Hizmetleri Sunar?
Şubat 15, 2017

Vücutta bulunan yağları aldırma işlemi ya da estetiği olarak bilinen liposuction işlemleri Bahçelievler liposuction merkezleri sayesinde çok kolay ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.  Liposuction işlemlerinin ne olduğunu bilmeyen ancak ihtiyaç duyduğuna inanan kişilerin en fazla araştırmakta olduğu estetik cerrahi bölümlerinden birisidir. Liposuction yaptırmak kalçalarda, basenlerde, karın bölgesinde ya da ihtiyaç duyulan yerlerdeki fazla yağların dokulara zarar vermeden alınması demektir. Yağlar alındıktan sonra bu bölgeler düz hale getirilmektedir. İnceltilen bu bölgelere işlem uygulanırken uyuşturularak uygulanmaktadır. Bu nedenle ağrı ya da acı hissi hastaya hissettirilmemektedir. Liposuction işleminin yapılmasında en büyük amaç ise yağlı bölgelerin düz hale getirilerek tüm vücutla uyumlu olmasına olanak sağlamaktır.

lazer-liposuction

Eğer güvenilir ve işini en iyi şekilde yapan uzmanlar tarafından liposuction işlemlerinizin yapılmasını istiyorsanız, Bahçelievler liposuction merkezleri sayesinde istediğiniz durumu ve uzmanı elde edebilirsiniz. Liposuction estetikleri pek çok kişi tarafından zayıflamak olarak kabul edilmektedir. Ancak bu yanlış bilgiyi düzeltmek lazımdır. Çünkü liposuction ile zayıflamak amaçlanmamaktadır, yalnızca yağlı bölgelerdeki fazla ve inatçı olan yağlar alınmaktadır. Peki kimler liposuction yaptırmalıdır? Hangi durumlarda gerçek anlamda bu tip estetiğe gerek duyulmaktadır? Liposuction yaptırmak isteyen kişilerin başka herhangi bir sağlık probleminin olmaması gerekmektedir. Ve hafif derecede değil gözle görülür şekilde yağlanmaları olan kişilere liposuction uygulanmakta ve uygulanmalıdır.

Liposuction Uygulaması Ne Kadar Sürmektedir ve İyileşme Süreci Ne kadardır?

Liposuction uygulanacak olan kişilere öncelikle lokal anestezi yapılarak işleme başlanmaktadır. Özellikle de Bahçelievler liposuction merkezleri ile başka tür anestezi seçme tercihi de sizlere sunulabilir. Anestezi yapıldıktan sonra liposuct,ion işleminin uygulanacağı bölgelere kesikler atılmaktadır. Atılan bu kesikler açılarak içerisinde bulunan yağlar alınmakta ya da bir yöntem ile eritilerek dağıtılmaktadır. Anestezi boyunca hiçbir ağrı ya da acı hissedilmez. Ancak anestezinin etkisi geçtikten sonra çok hafif dereceli ağrı ve yanmalar gözlemlenebilir. Ancak iyileşme süreci oldukça kısadır ve kısa süre içerisinde hastalar eski formlarına geri dönebilirler. Güzel ve daha düz bölgeleri ile yaşamaya devam edebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu