Karın Germe Estetiği Nasıl Yapılır

Burun Estetiği Niçin Yapılmaktadır ?
Mart 7, 2017
Meme Estetiği ile Meme Büyütme ve Küçültme
Mart 9, 2017

Karın germe estetiği bazı hastalar için sadece estetik bir operasyondur ve gençleşme veya estetik amaçlar için yapılmaktadır. Lakin bazı hastalar için özellikle fazlaca kilo vermiş olanlar için bu işlem bir zorunluluktur.  Bu hastalar verdikleri kilolardan sonra bollaşan derilerin gerilmesi ve sağlıklı bir insanda olması gerektiği gibi sıkı ve vücudu saran bir forma gelmesi için bu işlemi kesinlikle yapmalıdırlar. Bu durum kişilerin verdikleri kiloların son deformasyonlarını da silmektedir. Nişantaşı karın germe estetiği hizmeti vermekte olan kliniğimize gelerek ya da bizi arayarak daha detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Nişantaşı Karın Germe Estetiği

Nişantaşı Karın Germe Estetiği

Karın germe estetiğine karar veren hasta ilk önce gerekli kontrolleri yapılır. Bu kontroller daha ziyade doktorun ameliyat sırasında izleyeceği yolu belirlemektedir. Ameliyat ise göbeğin altından açılan yay şeklindeki bir kesikten gerçekleştirilir. Germe işlemi için fazlalık deri açılan kesikten alınır. Bu işlemden sonra ise fazlalığı alınan deri sıkı bir şekilde gergin bir hale getirilir ve dikilir. Bu işlemin son aşamasıdır ve işlem dikişlerin atılması ile sonuçlanır. Ortalama 1-2 saat arasında karın germe operasyonu sonuçlanır. Nişantaşı karın germe estetiği merkezimize gelerek veya telefon numaramız üzerinden bize ulaşarak operasyonla ilgili daha detaylı bir bilgiye sahip olabilir, merak ettiklerinizi bize sorarak öğrenebilirsiniz. Uzman hekim kadromuz, son teknoloji donanımımız ve hijyenik koşullar ile işlemleriniz başarılı bir şekilde gerçekleştirilir.

Karın Germe Estetiği Ameliyatı Sonrası

Hasta karın germe ameliyatından sonra hastalar yaklaşık 2 ya da 3 saat kadar sonra hastanın yürümesi istenmektedir. Doktor kontrolünde yapılan bu yürüyüşten sonra hasta ilk gecesini kendi konforu için klinik ortamda geçirmelidir. Diğer estetik operasyonlara oranla iyileşme süreci yavaş işleyen bir operasyondur. Hastalar ilk geceden sonra evlerine gittiklerinde dinlenmelidirler. Hastanın günlük yaşantısına ve işine dönmesi 10 ila 15 gün arasında bir zaman alabilmektedir. Bunun yanı sıra ameliyattan sonra gerilen kaslar dolayısı ile hastalar bir korse varmış hissiyatını birkaç gün yaşayabilirler. Son olarak ise hastanın iyileşip günlük yaşamına dönmesinden sonra 3 ay kadar ağır spor aktivitelerinden kaçınması iyi olacaktır. Nişantaşı karın germe estetiği düşünen hastalar için uzman doktor kadrosuyla güvenilir bir hizmet veren kliniğimize de ev sahipliği yapıyor. Sizler de kliniğimize gelerek veya bizi arayarak konu hakkında daha detaylı bir bilgi edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu