Göğüs Estetiğinde Son Teknoloji

Göğüs Estetiği Kimlere Yapılabilir?
Şubat 3, 2017
Karın Germe Estetiği
Karın Germe Estetiği Nedir?
Şubat 9, 2017

Birçok bayanın en çok sinir olduğu durumlardan biri hiç şüphesiz ki göğüsleri ile yaşadığı küçük yada büyük oluşu ile ilgili sorunlardır. Özellikle küçük göğüslü bayanlar ne büyük çabalar sarf eder göğüslerini büyütmek ve daha dolgun göğüs göstermek için. Ama maalesef her defasında hüsran ile yıkıma uğrar. Fakat ülkemizin tıp alanında yaptığı son yenilikler ve sonrasında yaşanan başarılı operasyonlar sayesinde küçük göğüslü bayanların hüsranı da ortadan kalktı. Birçok bayanın yaptırdığı göğüs estetiği ameliyatları sayesinde aynalara daha barışık bakmaya başlamış durumdalar. Bu ameliyatlar için başvurulan alanlardan biri Bakırköy göğüs estetiği oluyor.

Göğüs Estetiği Uzman Tavsiyesi Ve Daha Fazlası

Göğüs Estetiği

Göğüs estetiği uzmana başvuran bayan tarafından belirlenen ölçüleri alarak uzman tavsiyesi üzerine yapılacak olan operasyonun belirlenmesi ile oluyor. Bakırköy göğüs estetiği başvuran bayanın göğsünün ebatına göre büyükse küçültmek, küçük ise büyütmek için yapılan bir operasyondur. Ameliyathanede yapılan bu operasyon en az risk arz eden operasyon oluyor. Özellikle göğüs büyütme operasyon için sizin ve cildiniz için en uygun olan silikon belirlenir ve bu silikon göğsünüze yerleştirilir. Sonrasında ise açılan bölge kapatılır.

Göğüs Estetiği Ameliyatında Ve Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Göğüs estetiği öncesi Bakırköy göğüs estetiği operasyon alanı belirler. Uzman hekim tarafından yapılan operasyon ortamının yeterli steril alan sahip olması gerekiyor. Sonrasında ise daha önceki başarıları da önemlidir. Bunun yanı sıra size yerleştirilecek olan silikonunda kaliteli olması ve son derece steril olması önemlidir. Ayrıca uzman hekim ameliyat sonrası size bildireceği durumları dikkate almalısınız.

Göğüs estetiği operasyonu çok fazla sorun arz etmez. Estetik sonrası kısa zamanda normal yaşantınıza döneceksiniz. Bunun yanı sıra sargılarda kısa zamanda açılacaktır. Göğüs estetiği operasyonu sonrası uzman doktor size bir takım ilaçlar verecektir. Verilen ilaçlar operasyon sonrası verilen ilaçları açılan bölgedeki ameliyat yerinin iltahaplanmaması ve kısa zamanda ağrılardan kurtularak normal hayatınıza dönmenizi sağlamaktır. Zaten gereken bilgiler size uzman tarafından bildirilecek ve yapmanız gerekenler anlatılacaktır. Bilmenizi isteriz ki operasyon sonrası olan başarıyı görünce hayata olan bakış açınız bile değişecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu