Göğüs Estetiği Kimlere Yapılabilir?

Göğüs Büyütme
Göğüs Büyütme Yöntemleri
Şubat 2, 2017
Göğüs Estetiğinde Son Teknoloji
Şubat 8, 2017

Göğüs ebatlarından memnun olmayan pek çok insana umut ışığı olan göğüs estetiği operasyonları çağımızın güzellik anlayışının getirilerini her insana yansıtabilmek adına her geçen gün kendini geliştirmekte olan bir cerrahi operasyon türüdür. Bu operasyon türü sizlerin belirlediği hedefler doğrultusunda hareket eden ve hedef odaklı oluşu sebebi ile çok tercih edilen bir operasyon türüdür. Uygulanışı gayet basit olmakla beraber olumlu geri dönüşlerin sıklıkla karşılandığı bir sistemdir. Sizler de Bahçelievler göğüs estetiği merkezlerimize gelerek bu operasyon türü hakkında daha detaylı ve kapsamlı bilgiler alabilir ayrıca işinde uzman estetisyen hekimlerimiz ile sizin vücudunuza en uygun olacak operasyonun hakkında istişare edebilirsiniz.

Bahçelievler Göğüs Estetiği

Bahçelievler göğüs estetiği

On sekiz yaşını doldurmuş olmanız ve operasyonun bekası açısından engel oluşturacak hastalıklara sahip olmamanız halinde sizler de bu operasyonu rahatlıkla tercih edebiliri ve yenilenmiş göğüslerinizle kıyafetleriniz içinde daha şık ve daha dolgun durabilirsiniz. Genellikle sarkma ve hacim kaybetme sorunlarını hedef alan göğüs büyütme operasyonları meme kanseri vesilesi ile göğüslerini kaybetmiş olan hastalara da uygulanabilir. Zira bu yöntem dolgu maddesi kullanılması sebebi ile büyüme açısından sınır gözetmemektedir. Sizler de bu tür sorunlarınıza çözüm bulabilmek maksadı ile Bahçelievler göğüs estetiği merkezlerine gelerek estetisye hekimlerimizin deneyimlerine ve uzmanlıklarına başvurabilirsiniz.

Göğüs Estetiği Nasıl Yapılır?

Bahçelievler göğüs estetiği merkezinde de gayet sağlıklı bir şekilde uygulanabilen bu operasyon uygulama açısından kendi içinde ikiye ayrılır. Uygulama biçimlerinden biri cerrahi operasyon içermeyen ameliyatsız göğüs büyütme operasyonu adıyla da bilinir. Diğer uygulama yöntemi ise klasik silikon meme implantı yerleştirme yöntemidir. Ameliyatsız göğüs büyütme operasyonunda hasta lokal anestezi altına alındıktan sonra estetisyen hekim göğüs altına bir enjeksiyon yolu açar ve bu enjeksiyon kanalı yardımı ile aqua filling adı verilen bir dolgu maddesini göğsün içerisine enjekte ederek işlemi tamamlar. Fakat bu yöntemin kalıcılık niteliği altı ay ya da bir sene gibi bir süre ile kısıtlıdır. Diğer sistemde ise hasta genel anestezi altına alınmak durumundadır. Ardından estetisyen hekim göğüs altından açılan kesikler aracılığı ile silikon meme implantını göğüs içerisine yerleştirir ve estetik dikiş yöntemi ile kesikleri kapatır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu