Burun Estetiği Yapmanızı Gerektirecek Durumlar

Bakırköy Burun Estetiğinin Hizmetleri Nelerdir?
Mart 27, 2017
En Çok Tercih Edilen Estetik Çeşitleri Nelerdir?
Mayıs 2, 2017

Burun estetiği dünya üzerinde uygulaması en yaygın olan ameliyatlar arasındadır. Ayrıca bunun yanı sıra teknolojinin ilerlemesi ile artık eskisi kadar ağrılı ve sancılı bir iyileşme süreci değil çabuk ve ağrısız iyileşme süreci ile popüler hale gelmiş durumdadır. Bunun yanı sıra sadece estetik amaçlı yapılmayan bu ameliyat bazı durumlarda hastalar için hayati önem taşıyabilmektedir. Özellikle nefes almayı güçleştiren et veya kemik parçalarının alınması işlemleri sırasında hastaların isteği doğrultusunda burunun estetik görüntüsü de değiştirilebilir.Nişantaşı burun estetiği merkezimizde tüm bu işleri kolaylıkla gerçekleştirmekte olan kliniğimize gelerek veya bizleri arayarak bilgi edinebilirsiniz.

Burun estetiği bazı durumlarda zorunludur dedik peki nedir bu durumlar. Öncelikle nefes almamızı güçleştiren her türlü kusur buraya yazılmalıdır zira et, kemik veya başka bir dokunun burnunuzdaki varlığı nefes almanızı güçleştiriyorsa bu doku alınmalıdır. Kırık burun kemiği de bir başka zorunluluk sebebi bu tarz bir deformasyon yine nefes almanızı güçleştirir bunun haricinde olarak ise estetik görüntüsü oldukça kötü olabilmektedir. Son olarak ise geniz eti sorunu söylenebilir bu et parçasının alınması sırasında burun kişinin yüz yapısına uygun olacak şekilde düzeltilerek ve nefes alması en sağlıklı gerçekleşecek şekilde yapılmaktadır. Bu işlemlerin tamamını ise uzman doktorlarımızın bulunduğu Nişantaşı burun estetiği merkezimizde gerçekleştirebilirsiniz.

Burun Estetiği Ameliyat Sonrası

Burun estetiği eskide kalan yöntemler sebebiyle halk arasında hala oldukça zorlu ve ağrılı bir süreç olarak bilinmektedir. Fakat bu bilgi yanlıştır daha doğrusu eskidir. Eskiden tamponlar, dayanılmaz boyutta ağrılar barındıran bir operasyondu burun estetiği fakat artık hastanede kalmanıza bile gerek olmadan aynı gün içerisinde taburcu olabilirsiniz. Burun estetiği alanında başarısını kanıtlamış, uzman hekim kadrosuyla ve geçmişte yaptığı başarılı çalışmaların özgüveni ile Nişantaşı burun estetiği merkezimiz tüm bu işlemleri titizlikle ve hassasiyetle yapılmaktadır. Son olarak iyileşme sürecinizde basit bir ağrı kesici tedavisi uygulanmalıdır. Doktorunuzun da tavsiyeleri ile koordineli bir iyileşme süreci geçirmeniz sizin için oldukça önemlidir ve bu süreci kolaylaştıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu