Burun Estetiği Operasyonları Kimlere Yapılır?

Bahçelievler Liposuction Merkezi
Şubat 10, 2017
Meme Küçültme işlemleri
Şubat 13, 2017

Pek çok insan aynaya baktığı zaman yüzünün tam ortasında bulunan burun bölgesinin kemerli, uzun,  şişman ya da biçimsiz olduğunu düşünmektedir. Yüzün tam ortasında olması sebebi ile büyük önem taşıyan burun bölgesi bir takım estetik operasyonlar dizisinden geçtikten sonra eski halinden eser kalmamış bir şekilde kullanılabilir. Günümüz teknolojisi ile bu hususta devrim niteliğinde işler ortaya koyulmaktadır. Bahçelievler burun estetiği merkezlerimizde işinde uzman ve gayet deneyimli estetisyen hekimlerimiz tarafınca bu operasyonlar kolaylıkla burun bölgesine uygulanabilmek ve sağlıklı sonuçlar elde edilebilmektedir. Sizlerde bu tür sorunlarınızdan kurtulmak istediğiniz takdirde gönül rahatlığı ile merkezlerimize gelebilir ve uzman estetisyen hekimlerimizden bu hususta yardım ve fikir alabilirsiniz.

Burun Estetiği Operasyonları Kimlere Yapılır?

burun-estetigi

Burun estetiği operasyonları burun bölgesinden memnun olmayan on sekiz yaşını doldurmuş ve operasyonun seyri açısından herhangi bir engel teşkil edecek hastalığı bulunmayan her bireyin rahatlıkla başvurabileceği bir yöntemdir. Bu operasyon doğruda hedef odaklı olmakla birlikte uygulama açısından gayet pratik ve kolaydır. Burun bölgesindeki geri dönülemez olduğu düşünülen pek çok deformasyon, kırık, kemer, sarkıklık ve buna benzer olguları kolaylık ile ortadan kaldırabilme yetisine sahip olan bu operasyon ayrıca da kolay ulaşılabilen bir hizmet olması sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir. Sizler de daha detaylı ve kapsamlı bilgi sahibi olabilmek için Bahçelievler burun estetiği merkezlerimize gelerek bu hususta deneyimli ve uzman estetisyen hekimlerimize başvurabilir ve yardım alabilirsiniz.

Burun Estetiği Operasyonları Nasıl Yapılır?

Bu estetik operasyon türü uzman estetisyen hekimler arasında farklılık gösterebilecek uygulamalara gebe olan bir operasyon türüdür. Bunun dışında teknik açılardan değişmeyecek bir takım detaylar mevcuttur. Açık ya da kapalı olarak nitelendirilen operasyon tiplerine sahip olan bu uygulama iki farklı şekilde yapılmaktadır. Açık burun estetiği operasyonunda estetisyen hekim hastayı genel anestezi altına aldıktan sonra burun bölgesine kesikler açarak kemik yüzeyi açığa çıkartır. Ardın hedeflenen burun şekline ulaşmayı sağlayan adımları izleyerek son adım olan estetik dikiş kısmına geçer ve işlemi tamamlar. Kapalı burun estetiği operasyonlarında ise kesik olgusu ya yok denecek kadar az ya da yoktur. Sizlerde bu tür sorunlarınızdan kurtulabilmek adına Bakırköy burun estetiği merkezimize gelerek hekimlerimizin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu