Burun Estetiği Ağrılı Bir Operasyon Mu?

Bakırköy Karın Germe Estetiği Hakkında
Mart 13, 2017
Şişli Meme Estetiği Hakkında
Mart 15, 2017

Burun estetiği ameliyatları ise sadece estetik amaçlı değil nefes almayı güçleştiren durumlarda sağlık için de gerçekleştirilebiliyor. Burun estetiği ameliyatları burunda fiziksel bir dış etki, burunda et, kemik yapısının yamuk olması halinde uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra burnunun büyüklüğünden veya şeklinden memnun olmayan kişiler için de uygulanan yöntem aynı zamanda burun bozukluklarını ve estetik müdahaleyi aynı anda yapabilmenizi sağlıyor. Nişantaşı burun estetiği merkezimize gelerek burun estetiği hakkında detaylı bilgi alabilir veya uzman doktorlarımıza yaptırmak istediğiniz işlem için danışabilirsiniz.

Nişantaşı Burun Estetiği

Nişantaşı Burun Estetiği

Burun estetiği ameliyatları eskiden oldukça ağrılı ve yorucu bir iyileşme süreci olduğu söylenebilir. Bunun yanı sıra bu işlem sonrası uzun bir süre tamponlarla gezmeniz gerekmekteydi. İşlemleriniz bittiğinde ise oldukça ağrılı bir süreç sizi bekliyordu. Teknolojinin gelişmesi en çok gelişen sektörler arasında yer almaktadır tıp sektörü ve artık gelişen teknoloji ile burun estetiği ameliyatları oldukça hızlı ve ağrısız bir iyileşme süreleri hastayı bekliyor. Nişantaşı burun estetiği kliniğimize gelerek sizler de konu hakkında daha detaylı bilgi alabilir veya iletişim bilgileri bölümündeki iletişim adreslerinden bize ulaşabilir, merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Burun Estetiği

Eğer burnunuzda nefes almanızı engelleyen bir durum yoksa ve sadece şeklini beğenmiyorsanız bu artık çözümsüz değil. Burun kaldırma, burun düzeltme gibi estetik işlemler sonucunda kişinin burun yapısı istediği forma kolaylıkla sokulabiliyor. Eskiden olduğu gibi günlerce tampon kullanmanıza da gerek kalmadan aynı gün çıkış imkanıyla Nişantaşı burun estetiği merkezimizi ziyaret ederek işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Burun Estetiği Sonrası

Burun estetiği sonrası öncelikle kişinin beğenmediği kısmı beğeneceği forma getirilerek kişinin kendine olan güveni tazelenir bu sayede toplum içinde sosyal hayatta daha aktif ve başarılı bir birey olur. İyileşme yeni çıkan teknikler sayesinde oldukça hızlı bir süreçte ilerleyecektir. Yaklaşık 1 hafta içinde işlem sonrası komplikasyonların tamamı yok olacaktır. Hastanın ağrıları için ise bir ağrı kesici tedavisi yeterli olacaktır. Ağrılar şiddetli değildir. Son olarak unutmayınız ki özellikle nefes almada problem yaşıyorsanız mutlaka bir hekime görünmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu