Bakırköy Karın Germe Estetiği Hakkında

Nişantaşı Burun Estetiği Nasıl Yapılır?
Mart 10, 2017
Burun Estetiği Ağrılı Bir Operasyon Mu?
Mart 14, 2017

Zamanla kilo alıp vermekten, gebelikten veya farklı sebeplerden karın kısmında sarkmalar ve birikmeler meydana gelir. İlk aşamada rejim ve egzersizlerle düzeltilmeye çalışılan bu görüntü başarılı olmazsa uygulanan yöntem karın germe estetiğidir. Bakırköy karın germe estetiği de uygulanan kliniğimize başvuran adayların tamamında başarıya ulaşan bu yöntem, ülkemizde de güzel bir vücuda sahip olmak isteyen hanımların tercih ettikleri bir estetik çeşididir. Peki, karın germe ameliyatı nedir, kimlere uygulanır ve nasıl yapılır?

Karın germe estetiği, kişinin karın bölgesinde çeşitli sebeplerle meydana gelen sarkma ve kötü görünümleri düzeltmek ve bölgeyi daha gergin ve estetik bir görünüme kavuşturmak için uygulanan estetik operasyondur.

Karın Germe Estetiği Kimlere Yapılır?

Bakırköy Karın Germe Estetiği

Bakırköy Karın Germe Estetiği

Karın germe estetiği, kilo alıp veren veya hamilelik sonrası zayıflamış ancak göbek bölgesindeki deformasyonları egzersiz ve diyet ile düzeltememiş kişilere uygulanır. Ancak karın germe estetiği kilolu kişilere uygulanmaz. Bunun nedeni ise kişinin zayıflamaya başladığı zaman karın bölgesinde tekrar sarkmaların meydana gelmesidir.  

Karın Germe Estetiğine Neden İhtiyaç Duyulur?

Bakırköy karın germe estetiği uygulayan kliniğimizde karın germe estetiğinin en çok tercih edilme nedeni estetik bir görüntü oluşturmaktır. Hastaların çoğu kilo verdikten sonra hayal ettikleri vücut formuna ulaşıyor ancak karın bölgelerindeki yağ birikmesi bu görüntüye gölge düşürmektedir. Bu görüntünün ortadan kaldırılması ve güzel bir görüntü ortaya çıkması için karın germe estetiğine ihtiyaç duyulur.

Karın Germe Estetiği Nasıl Uygulanır?

Karın germe estetiği 2 yöntemle yapılmaktadır. Bunların ilki olan mini karın germe yöntemi, sarkmaların ve gevşemelerin az olduğu hastalara uygulanır. Bu yöntem diğer yönteme göre daha küçük kesiklerle yapılır. Genel anestezi altında uygulanan bu yöntem ortalama 1-2 saat sürmektedir. Sarkmaları ve gevşemeleri daha fazla olan hastalar içinse tam karın germe estetiği uygulanır. Bu yöntem hastanın durumuna göre 3-4 saat sürer. Ancak her iki yöntem sonunda da hasta istediği karın görüntüsüne ulaşır.

Bakırköy karın germe estetiği uygulayan kliniğimiz haricinde Türkiye’deki birçok hastane ve klinik de bu estetik operasyonu gerçekleştirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu