Bakırköy Karın Germe Estetiği

Burun Estetiği Şekilleri
Mayıs 11, 2017
Gamze Estetiği
Haziran 12, 2017

Pek çok sayıda insanın sıklıkla tercih ettiği estetik operasyonlardan olan karın germe operasyonları ülkemizde de sıklıkla uygulanan cerrahi müdahaleler arasında yer almaktadır. Diyetler ve spor antrenmanları ile verilen kilolardan sonra ortaya çıkan karın bölgesindeki sarkmaları hedef alan bu operasyon doğum sonrası oluşan sarkma ve deformasyon sorunlarında da çözüm niteliği taşıyan bir cerrahi operasyon sistemidir. Bakırköy karın germe estetiği operasyonu merkezimizde de bu işlemler gayet sağlıklı sonuçlar verebilecek şekilde uygulanmakta ve bu tür sorunları olan insanlara bu hususta yardımcı olmaktadır. Ameliyat öncesinde işinde uzman estetisyen hekimler ile münazara etme koşulu taşıyan cerrahi müdahalelerden olan bu yöntem karın bölgenizdeki sorunlardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Sizde karın bölgenizdeki sarkmalardan şikayetci iseniz bu cerrahi müdahaleyi bakırköy karın germe estetiği merkezlerimizde kolaylıkla uygulatabilir ve çoğu zaman giymek istediğiniz kıyafetlere bile müdahil olan bu sorunu daha fazla çekme yükümlülüğünden kendiniz hızla kurtarabilirsiniz.

Karın Germe Estetiği Kimlere Yapılır?

Bakırköy Karın Germe Estetiği

Bakırköy Karın Germe Estetiği

Karın germe estetiği sıklıkla doğum sonrası karın bölgesinde oluşması muhtemel sarkmalara ve deformasyonlara çözüm olması maksadı ile yapılır. Bunun yanı sıra zamanla oluşan yaşlanma kaynaklı deri sarkmalarını, hızlı kilo alıp veren insanların deri ve yağ tabakasında görülen yoğun sarkmaları ya da spor ve diyet yapılmasına rağmen giderilemeyen sarkmaları pratik bir şekilde çözmeyi hedefleyen yaygın bir cerrahi operasyondur. Bu cerrahi müdahaleyi kendi vücudunuzda uygulamaya koymak için on sekiz yaşını doldurmuş olmanız ve operasyonun başlamasını engelleyecek ya da ertelenmesi veya tökezlemesi hususunda etmen olabilecek hastalıklara sahip olmamanız gerekmektedir. Zira bu operasyon diğer operasyonlara nazaran kısmen daha ağır bir iyileşme süreci öngörmektedir. Bakırköy karın germe estetiği merkezinde de işinde uzman estetisyen hekimlerimiz bu operasyonu en başarılı şekilde sonuca ulaştırmakta ve sıkça olumlu geri dönüşler alarak sürekliliklerini sağlamaktadır.

Karın Germe Estetiği Operasyonları Nasıl Yapılır?

Karın germe ameliyatı işlemin şekline göre iki ya da beş saat arası uzayabilen yorucu bir operasyondur. Hasta genel anestezi altını alındıktan sonra hekim karın bölgesininde kesikler açarak göbek bölgesinin üstündeki deri kısmı tamamı ile kaldırır. Ardından karın bölgesinin birleştirilmesi ile çıkartılan deri bölgesi tekrar iç dikişlerle dikilir ve operasyon tamamlanır. Toplanması muhtemel olan deri altı suları için deri altına iki adet diren yerleştirilir ve idrar eyleminin icra edilmesi için sonda işlemi uygulanır. Bakırköy karın germe estetiği merkezine gelerek siz de bu konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu