Bakırköy Göğüs Estetiği

Bakırköy Burun Estetiği
Ocak 16, 2017
Estetiğİn Adresi Bakırköy Burun Estetik Merkezi
Ocak 19, 2017

Küçük Göğüslerin Nedenleri

Göğüs büyüklüğü genetik olarak gelişen bir durumdur. Bakırköy göğüs estetiği tarafından benimsenen bir görüşe göre, göğüslerin boyları kilo, hamilelik ve emzirme değişikliklere bağlı olarak değişime uğrayabilir.

Yaşlanma sürecini ile birlikte hormonlarında salgı üretimi yavaşlayacağı için meme şeklinde küçülme eğilimli değişimler yaşanmaktadır. Aşırı kilo kaybı ve emzirme dönemi sonrası meme boyutunun eski kas yapısını kaybettiği için ani küçülmelere sebep olduğu bilinmektedir. Bu durumlar her insanın farklı bir biyolojik yapısı olduğu için etkileri ve sonuçları da farklı olabilmektedir.

Operasyon

Bakırköy-Göğüs-Estetiği

Bakırköy Göğüs Estetiği ile göğüsler, meme dokusunun altına veya göğüs kasının arkasına implant yerleştirilmesi ile daha büyük bir görünüme kavuşturabilir. İmplantlar genellikle göğsün alt katına kesi yapılarak altına yerleştirilir. Alternatif olarak kesiler koltuk altı tarafından yapılan kesiler ile de yerleştirme yapılabilir.

Meme İmplantları

Meme implantı, bir dış kabuk ve içerisinde silikon jel ya da tuzlu su olan bir dolgu maddesi içerir. Bazı implantlar yuvarlak şekle sahip iken bazıları da gözyaşı damlasının şeklini almaktadır. İkinci seçeneğinin kullanılması gözyaşı damlası ile göğsün anatomik yapısının birbirlerine benzemesidir. Meme implantı uygulaması mükemmel sonuçlar verebilmektedir. İmplant üreticileri implantların kullanım süresinin 10 yıl ve daha fazla olduğunu belirttiği için meme implantı vücudunuzda sorunsuzca kalabilir.

Beklentiler ve Komplikasyonlar

Meme büyütme ameliyatı uzun yıllardır pek çok hastada tatmin edici bir sonuca ulaşmak için emniyet ve kabiliyeti ifadesi olan Bakırköy Göğüs Estetiği ile en çok bilinen kozmetik işlem olmuştur. Cerrahi işlemin hiçbir risk olmamasına rağmen hastaların gerçekçi bir beklentiye girmeleri için bazı durumları iyi kavramasında fayda görülmektedir.

Herhangi bir yabancı madde vücuda yerleştirildiğinde vücut, çoğu kadın için dışarıdan saptanamayan implantın etrafında ince bir zar şeklinde koruyucu bir kaplama yapar. Bazı kadınlarda vücut implanta fazla tepki verir ve bu zar daha kalın olabilmektedir. İmplantların yeni tasarımları kalın zar olasılığını azaltmak için daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Meme implantlarının varlığı meme kanseri taraması yapılırken X-ray tarama yöntemi olan mamografi de kitle gibi gözükebilir. Bu durumu kontrol öncesinde doktorunuza söylemeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu