Bakırköy Göğüs Büyütme Estetiği

Bakırköy Liposuction Nedir?
Ocak 20, 2017
Bakırköy Meme Estetiği
Ocak 22, 2017

Göğüsler, kadınların kıvrımlı hatlarını oluşturan en önemli vücut bölgelerinden biridir. Zamanla göğüsler farklı sebeplerde deforme olabilir ve sarkabilir. Aynı şekilde ergenlik döneminde gelişimine başlayan göğüsler kimi bayanlarda küçük kalabilirken kimi bayanlarda ise gerektiğinden büyük olabiliyor. Bu durumlardan herhangi birini yaşayan bayanlar hem cinsel yaşamlarında hem de sosyal hayatlarında sorunlar yaşayabilmektedirler. Bakırköy göğüs estetiği yapan kliniğimizde dahil olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında bu estetik ameliyatı olabilir, göğüslerinizi ideal ölçülere ulaştırabilirsiniz.

Göğüs Estetiği Nedir ve Çeşitleri Nelerdir?

Göğüs Estetiği

Göğüs estetiği problemlere bağlı olarak 3 çeşit olarak yapılmaktadır. Bu estetik çeşitleri göğüs dikleştirme, büyütme ve küçültmedir. Bu estetik çeşitleri farklı yöntemler kullanılarak göğüslerdeki problemleri gidermek ve ideal görüntüye kavuşturmak amacı ile yapılan estetik çeşitleridir.

Göğüs Büyütme Estetiği

Göğüs büyütme estetiği, göğüsleri küçük, formsuz ve hafif bir sarkma olan hastalara uygulanır. Göğüs veya kol altından açılan ufak kesiklerden çeşitli protez veya dolgular göğüslere enjekte edilir veya yerine konulur. Bu estetiğin amacı göğüsleri ideal boyutlara getirmek ve hacim kazandırmaktır.

Göğüs Küçültme Estetiği

Göğüs küçültme estetiği, göğüslerinin büyüklüklerinden rahatsız olan ve problem yaşamaya başlamış bayanlara uygulanan estetik tipidir. Büyük göğüsler zamanla sarkmaya, bebek emzirmeye, duruş bozukluklarına ve çeşitli sağlık sorunlarına neden olur. Bu nedenle göğüslerdeki fazla yağ dokuları çeşitli yöntemlerle alınır ve göğüsler ideal boyutlarına ulaştırılır. Aynı zamanda göğüs küçültme estetiği, göğüs dikleştirme estetiği ile birlikte uygulandığında daha başarılı sonuçlara ulaşılmaktadır.

Göğüs Dikleştirme Estetiği

Göğüs dikleştirme estetiği, zamanla yer çekimine yenik düşmüş göğüslere, emzirmeden kaynaklı sarkmaları olan bayanlara, kilo alıp vermekten sarkan göğüslere ve çeşitli kalıtsal nedenlerden dolayı meydana gelen sarkmaları tedavi etmek amacı ile uygulanan estetik çeşididir. Göğüs dikleştirme, Bakırköy göğüs estetiği uygulayan kliniğimize benzer olarak genellikle göğüs altına yerleştirilen protezlerle desteklenerek uygulanır.

Göğüs estetikleri, çeşitli göğüs problemleri ve görünüm bozukluklarını düzeltmek amacı ile uygulanan ve oldukça başarılı sonuçlar doğuran estetik çeşitleridir. Bakırköy göğüs estetiği yapan kliniğimizde ve Türkiye’nin çeşitli hastanelerinde bu hizmetleri alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu