Bakırköy Burun Estetiğinin Hizmetleri Nelerdir?

Şişli Göğüs Estetiği Modelleri
Mart 24, 2017
Burun Estetiği Yapmanızı Gerektirecek Durumlar
Nisan 4, 2017

Aynaya baktığınızda ya da öz çekimlerinizde burnunuzu beğenmiyor musunuz?  Burnunuzu yüzünüze yakıştıramıyor musunuz? İmkanların gelişmesi ile artık burun estetiği yaptırmak hiç de zor değil. Çağımızın sürekli değişen güzellik anlayışına ayak uydurabilmek için sizde Bakırköy burun estetiği merkezine gelerek sahip olduğumuz pek çok imkandan yararlanabilirsiniz.

Bakırköy Burun Estetiği

Bakırköy Burun Estetiği

Burun estetiği (Rinoplasti), yüzün tam ortasını yer alan burnun, yüzün diğer bölümleri ile estetik açıdan uyum ve orantı göstermediği durumlarıma yumuşak doku ve burun iskeletini tekrar şekillendirerek ahenk ve uyum sağlama işlemidir. Çoğu zaman deviasyon ve burun eti şişliği gibi problemler estetik problemlere eşlik edebilir. Kişinin ihtiyacına göre burun küçültülebilir, düzleştirilebilir, büyütülebilir, burun kemerindeki eğriliklikler düzeltilebilir. Tüm bu işlemler esnasında genel anestezi uygulanabildiği gibi lokal anestezi de uygulanabilir. Ameliyat süresi ortalama bir saat ya da bir buçuk saat sürer ancak işlemin detaylı oluşuna göre iki saate kadar da uzayabilir. Burun estetiği açık ve kapalı olmak üzere iki teknikle de yapılabilir. Ameliyat sonrası genellikle bir gün hastanede müşade altında kalınması gerekmektedir. Bakırköy’de bulunan kliniğimizde uzman hekimlerimiz tüm bu işlemleri titizlikle gerçekleştirmektedir. Bakırköy burun estetiği merkezinin kapıları siz değerli müşterilerimize ardına kadar açıktır.

Operasyon Sonrası Muhtemel Semptom ve Komplikasyonlar Nelerdir?

Operasyon bitiminde yüzde şişme, burun ağrısı ve baş ağrısı halsizlik hissedilebilir. Fakat bu semptomlar hekiminizin verdiği ilaçlarla daha minimal hale indirilebilir. Hastanın yapısına göre ilk bir kaç gün göz çevresinde hafif şişlik ve morluklar oluşabilir ve bu nedenle göz çevresine soğuk uygulama yapılabilir. Estetik uygulamadan sonra son şeklin ortaya çıkması altı ay ya da bir yıl kadar alır. Ameliyat sonrasında kontroller ihmal edilmemelidir. İlk ay içerisinde uzman hekimlerimizin uygun gördüğü aralıklarla ardından ayda bir olacak şekilde kontrollere gidilmelidir. Kontrollere gidilmemesi durumunda negatif sonuçlar alınması kaçınılmazdır zira bu operasyon bütün simanızın akıbetini belirleyecek olan önemli bir operasyondur. Bakırköy burun estetiği merkezi size güvenilir ve samimi bir hizmet sunmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu