Bakırköy Burun Estetiği

Burun Estetiği
Ocak 10, 2017
Bakırköy Göğüs Estetiği
Ocak 18, 2017

Estetik müdahaleler arasında hem kadın hem erkek hastaların en çok tercih ettiği alan olan burun estetiği gelişen tıp ve teknoloji çözümleri ile oldukça sorunsuz geçmektedir. İstanbul ve Bakırköy burun estetiği konusunda uzman ekibimizle hizmet veren kliniğimizde, ameliyatlı ve ameliyatsız çözümlerle hizmet vermekteyiz.

Burun yüz bölgesinde ilk olarak göze çarpan ve kişinin yüz ifadesini oldukça etkileyen bir organdır. Güzel ve estetik birprofil için burnun şekli ve yüze oranı önem taşıyor. yüz karakterine olumsuz etki eden burunlarda estetik müdahaleler bu sebeple oldukça tercik ediliyor.

Burun Estetiğinde Cerrahi Yöntem

burun-estetiği

Burun estetiğinde ilk akla gelen cerrahi müdahaleler olmaktadır. Sadece burnun şekil itibariyle düzeltilmesini değil, işlevini tam yapabilmesini de kapsayan bu operasyonlarla; horlama, uyku apnesi, nefes alma sorunları için de çözüm sunulabilmektedir.

İyi nefes alabilen ve yüz yapısına uygun doğal bir burun oluşturmak amacıyla hizmet verdiğimiz Bakırköy burun estetiği merkezimizde, burun estetiği ameliyatları, açık rinoplasti ve kapalı rinoplasti ile iki şekilde gerçekleştirilebilir. Açık rinopilasti operasyonunda, burun delikleri arasındaki deride küçük bir kesi açılarak, burun derisi, burun iskeleti görünür hale gelecek şekilde kaldırıldıktan sonra işlem gerçekleştirilir. Kapalı rinoplastide ise burun deliklerinden, herhangi bir kesi işlemi yapılmadan ameliyat yapılır.

Ameliyatsız Çözümlerle Burun Estetiği

Ameliyattan korkan ve sonrasındaki sancılı iyileşme sürecini göze alamayanlar için gelişmiş tekniklerde ameliyatsız burun estetiği yöntemleri sıklıkla tercik ediliyor. Tüm şehirlerden hastalara hizmet veren Bakırköy burun estetiği merkezimizde; kalıcı askılama, botoks ve dolgu yöntemleri ile estetik müdahalelerde bulunulmaktadır.

Hastanın isteği ve ihtiyacı olan düzeltmelere göre doktorlarımız yapılması en doğru işlemler hakkında tüm bilgileri vererek son kararı hastaya bırakırlar.

Ameliyatsız Çözümlere Hangi Durumlarda Başvurulabilir?

Ameliyatsız çözümlerle genellikle; burun ucu düşüklüğü, hafif kemerli burun yapısı sorunu, burun kanadı çöküklüğü gibi durumlar düzeltilebilmektedir. Lokal anestezi altında, bir saatte gerçekleştirilen askılama yöntemiyle burun ucunda kaldırma, burun deliklerinde veya ucunda daraltma işlemleri sağlanabiliyor. 15 dakikada tamamlanan botoks yöntemiyle burun ucu sarkma şikayetigiderilirken; eğrilik, girinti, çıkıntı gibi orantısızlıkları azaltma için de dolgu yöntemine başvurulabilmektedir.

Estetik beklentilerinin tam karşılığını alabilmesi için karar süreci sonrasında oluşacak ifade ve burun şekli ile ilgili simülasyon uygulaması yapılan kliniğimizde,işinin ehli doktorlarımızla kusursuz hizmeti hedeflemekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu