Bahçelievler Meme Estetiği

Meme Estetiği Ameliyatı Nedir
Ocak 31, 2017
Göğüs Estetiği Kimlere Yapılabilir?
Şubat 3, 2017

Pek çok insanın sıklıkla başvurduğu ve çok yüksek istatistik rakamlar ile belirlenen olumlu dönüşler aldığı meme estetiği operasyonları artık günümüzde hemen her yerde karşımıza çıkabilen yaygın, pratik ve çözüm odaklı operasyon teknikleridir. Bahçelievler meme estetiği merkezlerinde görev yapan estetisyen hekimlerimizce uygulanabilen bu yöntem küçük, sarkık ya da hacimsiz göğüslü olma durumunu tarihin tozlu sayfalarının arasında bırakma yolunda hızla ilerlemektedir.

Meme Estetiği Kimlere Yapılır?

Bahçelievler meme estetiği

Meme estetiği operasyonları meme kanseri dolayısıyla kaybedilen bir ya da iki memeyi eskisinden daha iyi bir hale getirebileceği gibi sarkmış, hacim kaybetmiş ya da doğum sonrası emzirme dolayısıyla deformasyona uğramış olan memeleri de en sağlıklı ve en gerçekçi hedeflere ulaştırabilecek bir işlemdir. Hastanın belirlediği hedefler doğrultusunda gayet pratik ve kansız çözümler sunabilen bu operasyon türü bu tür sorunları olan ve bu sebeple özgüven kaybına kadar giden psikolojik sorunları olan hastalara çözüm imkanı sunarak onlara umut ışığı olmaktadır. Bahçelievler meme estetiği merkezlerine gelerek sizler de bu hususta daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Meme Estetiği Nasıl Yapılır?

Hastanın tercih edebileceği iki farklı uygulama prensibi barındıran bu yöntemde biri kalıcı sonuçlar elde etmek için uygun olamamakla birlikte iki farklı çalışma prensibi vardır. Bunlardan biri ameliyatsız meme büyütme operasyonu olarak bilinen uygulama tipidir. Bu metot hastanın lokal anestezi altına alınması ile başlar. Acı hissi ortadan kaldırılmış olan hastanın göğüs altından açılan bir enjeksiyon kanalı aracılığı ile göğüs içine nakledilen aqua filling serumu göğüsün şişmesini ve hacim kazanmasını sağlar. Çok kısa ve pratik olan bu yöntem kalıcılık özelliği altı ay ya da bir yıl süreyle giderek düşen bir performans ile müdafaa eder. Diğer yöntem ise klasik silikon meme implantı tekniğidir. Hasta operasyon süresince genel anestezi altında olmak zorundadır. Göğüs altından açılan kesikler aracılığı ile implantlar göğüs içine yerleştirilir. Ardından estetisyen hekim estetik dikiş tekniği ile açılan kesikleri dikerek işlemi sonlandırır. Bahçelievler meme estetiği merkezlerinde de bu operasyonlar sağlıklı ve kesin sonuçlar elde edebilecek niteliklerde yapılmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu