Bahçelievler Liposuction Merkezi

Karın Germe Estetiği
Karın Germe Estetiği Nedir?
Şubat 9, 2017
Burun Estetiği Operasyonları Kimlere Yapılır?
Şubat 11, 2017

Liposuction işlemi hastaların bölgesel yağlanma sorunlarına kökten çözüm getiren yenilikçi bir işlemdir. Bu işlem kanül adı verilen özel bir çeşit enjektörle istenmeyen yağ dokularının vakumlanması ile gerçekleştirilir. Liposuction uygulaması iki farklı uygulama ile yapılabilmektedir, bunlardan bir tanesi geleneksel yöntem diğeri ise Vaser Liposuction yöntemidir. Hangi yöntemi kullanacağınız size kalmış olmakla birlikte bu yöntemlerin iki için de Bahçelievler Liposuciton Merkezleri arasında uzman kadrosu ve donanımlı kliniği ile hizmet veren merkezimize gelip bilgi alabilir veya bu işlemlerinizi merkezimizde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Vaser Liposuction Uygulaması

Bahçelievler Liposuction

Vaser Liposuction işleminin geleneksel yöntemden farkı uygulama sırasında ses dalgaları ile yağ dokularının parçalanmasıdır diyebiliriz. Bu işlem sırasında kullanılan ses dalgalarının frekansı yalnızca yağ dokularını parçalayacak şekilde ayarlanmıştır. Bu sayede parçalanan yağ dokusu daha kolay alınır ve hasta daha az komplikasyonla karşılaşacağı bir iyileşme sürecine girer. Bunun yanı sıra yapılan işlemde alınan yağların vücudunuzun istediğiniz bölgesinde dolgu maddesi olarak kullanılabilmesi geleneksel yöntemde de mevcut olsa da Vaser Liposuction ile alınan yağ dokusunun karın kası veya göğüs kası gibi görüneceği formlarda enjeksiyonu da mümkündür. Bu gibi özellikleri ile geleneksel yöntemin birkaç adım önüne geçen Vaser Liposuction giderek popülerliğini arttırmaktadır. Vaser Liposuction uygulaması için ise Bahçelievler Liposuction Merkezleri içinde bulunan kliniğimizi ziyaret ederek bilgi edinebilir ve Vaser Liposuction uygulamasını  kliniğimizin uzman doktorları ile gerçekleştirebilirsiniz.

Geleneksel Liposuciton Uygulaması

Bu yöntemde ise yine kanüller yardımı ile vücutta istenmeyen yağ dokusunun alınması sağlanır. Vakumlanarak alınan yağ dokuları yine vücudun arzu edilen bölgelerine enjekte edilebilmektedir. Özellikle yüz estetiği için dudak dolgunlaştırma, kırışıklık açma, elmacık kemiklerine volume kazandırma gibi işlemler için kullanılabilir. Bunun yanı sıra kalçaları dikleştirmek, büyütmek veya göğüsleri büyütmek ve biçimlendirmek için kullanımı yaygındır. Bu işlem yapılırken hastanın istediği ölçülerin hemen hemen iki katı ölçüler esas alınır zira yapılan dolgunun %40 gibi bir miktarı ter yolu ile atılacak ve kaybolacaktır. Her türlü Liposuction yöntemi ve uygulaması için ise Bahçelievler Liposuction Merkezleri arasında saygın bir konuma sahip olan kliniğimizden bilgi edinebilir veya kliniğimizde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu