sm Bakırköy Meme Estetiği - Mehmet Gönüllü Resmi Web Sitesi

Bakırköy Meme Estetiği

Oluşturan: : | Etiketler: : , | | Mayıs 15th, 2017

Bakırköy Meme Estetiği

Günümüzde pek çok insan göğüs ebatlarından memnun değildir. Bu sorunla göğüs büyütücü kremler yardımı ile baş etmeye çalışan ve sonuç alamayan ya da geç sonuç almak istemeyen insanlar sıklıkla meme büyütme operasyonlarına başvurmaktadırlar. Bakırköy meme estetiği merkezlerimizde sizlerde bu sorunlarınızla vedalaşabilir ve yeni, hacimli ve dik duruşlu bir estetik çerçeveye sahip göğüslerinizle tanışabilirsiniz. Bu hususta seçebileceğiniz iki yöntem vardır. Cerrahi yöntemi seçtiğiniz taktirde kalıcı bir hacme ve dik duruşa sahip olurken cerrahi olmayan yöntemi seçtiğinizde ise altı ay ya da bir sene süren bir hacim ve diklik kazanacaksınız.

Meme Estetiği Kimlere Yapılır?

bakırköy meme estetiğiDoğum sonrası emzirme eyleminden kaynaklanan sarkma ve deformasyonlar, doğuştan sarkık ya da hacimsiz olan göğüs biçimleri, asimetrik göğüs yapıları ya da meme kanseri sebebiyle göğüslerinden biri ya da ikisini kaybetmiş olan insanların sıklıkla başvurdukları bu yöntem bu etmenlerin dışında pek çok göğüs problemine de çözüm olabilmektedir. Bu uygulamanın gerçekleşebilmesi için hasta on sekiz yaşını doldurmuş olmalıdır. Ayrıca operasyonun gidişatını engelleyecek herhangi bir rahatsızlığa sahip olmamalıdır. Bakırköy meme estetiği merkezi bünyesinde bulunan hekimlerce bu hususta daha detaylı bilgiler alabilir ve sizin beden ölçülerinize uygun göğüs ebatlarına hekiminizle birlikte karar verebilirsiniz.

Meme Estetiği Nasıl Yapılır?

Uygulama açısından iki farklı yolun izlenebildiği bu cerrahi müdahalede hastalar kalıcı ya da geçici bir göğüs operasyonu işleyişlerinden birini tercih etmek zorundadırlar. Kalıcı olmayan ameliyatsız göğüs büyütme operasyonları herhangi bir cerrahi müdahale içermez. Bu sistem tercih edildiği taktirde doktor hastayı lokal anestezi altına alarak göğüs altına açılan bir enjeksiyon yolundan göğsün içine aqua filling adı verilen bir serum enjekte eder. Aynı işlem hastanın vücudundan alınan belli orandaki yağ dokusu ile de yapılabilmektedir. Hasta kalıcı bir çözüm olan cerrahi müdahale dahilindeki sistemi tercih ettiği taktirde öncelikle genel anestezi altına alınarak acı hissi ortadan kaldırılır ve hasta baygın hale getirilir. Ardından hekim göğüsün altından açılan kesikler vasıtası ile silikon meme implantı adı verilen dolgu maddesini göğsün içine yerleştirir. Ardından da bu kesikleri estetik dikiş yöntemi ile diker ve işlemi sonlandırır. Siz de Bakırköy meme estetiği merkezlerine gelerek deneyimli hekimlerimiz tarafından bu uygulamalara başvurarak göğüs ebatlarınızda pozitif değişimler yapabilirsiniz.