sm Bakırköy Liposuction Merkezleri - Mehmet Gönüllü Resmi Web Sitesi

Bakırköy Liposuction Merkezleri

Oluşturan: : | Etiketler: : | | Mayıs 14th, 2017

Bakırköy Liposuction Merkezleri

Öncelikle Liposuction merkezlerinden bahsetmeden önce Liposuction işlemini tarif etmek daha faydalı olacaktır. Liposuction kişilerin vücutlarında bulunan spor veya diyetle eritemedikleri yağ dokularının alınması işlemine verilen isimdir. Liposuction iki farklı yöntemle uygulanmaktadır bunlardan bir tanesi Vaser Liposuction adı verilen ve en çok tercih edilen yöntemdir, diğeri ise geleneksel yöntemdir. Bu işlem sırasında alınan yağ dokuları vücudunuzun istediğiniz yerinde dolgu olarak da kullanılabilmektedir. Bakırköy Liposuction Merkezleri sizlere b u hizmeti sağlamaktadır. Ayrıca Bakırköy’de bulunan kliniğimize gelerek Liposuction yöntemleri ve fiyatları hakkında bilgi edinebilir bunun yanı sıra dilerseniz uzman doktor kadromuza kendinizi emanet ederek yağlanma sorunlarınızı geride bırakabilirsiniz.

Liposuction Kimler İçin Uygundur?

liposuction ücretleriLiposuction işlemi özellikle bölgesel yağlanma sorunu olan kişilerce tercih edilmektedir. Tabii ki karar sizin olmakla birlikte mevcut yağ dokularının spor ve diyetlerle eritilmeye çalışılması sonuç vermemesi halinde Liposuction’a yönelmeniz daha doğru olacaktır. Ayrıca vücudunuzdan alınan yağların göğüs büyütme, dudak dolgunlaştırma, kırışıklık açma gibi estetik işlemlerde dolgu maddesi olarak kullanılabiliyor olması sebebiyle bu taleplere sahip olan kişiler aynı zamanda yağlanma sorunlarından kurtulmak için Liposuction yöntemini tercih edebilmektedirler. Bakırköy Liposuction Merkezleri arasında uzman hekim kadrosu ve donanımlı kliniği ile dikkat çeken kliniğimize gelerek konu hakkında daha detaylı bilgi alabilir veya iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Liposuction Yöntemleri Arasındaki Farklar

Öncelikle geleneksel Liposuction işlemi sırasında hasta lokal anestezi altındayken vücuttaki yağ dokusu vakumlu bir kanül (bir çeşit enjektör) yardımı ile alınır. Bu işlemden sonra ise bu yağ dokuları vücudun istenen bölgelerine dolgu olarak kullanılır. Vaser Liposuction yönteminde ise hastaya aynı işlem uygulanır fakat buradaki farkı Vaser cihazın yaydığı yüksek frekanslı ses dalgaları oluşturur. Bu ses dalgaları yalnızca yağ dokularını parçalayacak bir frekansa ayarlıdır ve başka hiçbir dokuya zarar vermemektedir. Böylelikle yağ dokusu vücudu zorlamadan daha rahat alınır ve işlem sonrası komplikasyonlar azaltılır. Son olarak ise bu yöntemde alınan yağ dokuları karın veya göğüs kası gibi formlara sokulabilmektedir. Bu özelliği bu işlemi erkek hastalar için de daha cazip kılmaktadır. Bakırköy Liposuction Merkezleri arasında uzman doktor kadrosuyla saygın bir yere sahip olan kliniğimize gelerek veya iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlere ulaşarak konu hakkında detaylı bilgilendirme ve fiyat alabilirsiniz.